Afro Kolektyw zagrał na 20-lecie TCK (FOTO)
access_time 2012-05-25 12:39:12
W czwartek, 24 maja, odbył się koncert warszawskiej grupy Afro Kolektyw, z okazji Jubileuszu 20-lecia Tarnowskiego Centrum Kultury.
Koncert: Łagodna Pianka, Afro Kolektyw Data: czwartek, 24 maja 2012 r., godz. 19.00 Miejsce: Piwnice TCK (Rynek 5) Bilety: w cenie 20 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5. Afro Kolektyw do niedawna grał organiczny hip-hop (tj. bez użycia sampli), był zresztą pierwszym tego typu zespołem w Polsce. Wraz z nadejściem nowej dekady, grupa dokonała zaskakującej zmiany stylistycznej. Odeszła od rapowania, jak i muzyki z pogranicza funku, jazzu i elektroniki. Zwróciła się natomiast w stronę melodyjnych piosenek utrzymanych w beatlesowskim duchu kompozytorskim. Z pewnością nie zmieniła się natomiast ani błyskotliwość tekstów Afrojaxa, ani brzmieniowa różnorodność materiału. Łagodna Pianka - Stworzona jesienią 2009 roku przez czterech panów pochodzących z malowniczej ziemi sędziszowskiej. Nękana powodzią i okradana z czasu przez konieczność przetrwania, wyrusza na głębokie muzyczne wody. Obecnie zespół dopieszcza debiutancki materiał z producentem Jackiem Szabrańskim (The Car Is On Fire) tak, aby słuchacze mogli wysmarować się dokładnie - Łagodną Pianką. Czyste Piękno zbliża się małymi krokami... Kolejne koncerty w ramach obchodów jubileuszu TCK: DOROTA MIŚKIEWICZ "ALE" (Piwnice, 25.05, g. 19:30) KRZYSZTOF KILJAŃSKI i ANIA KŁYS "BARWY KOFTY" (Rynek, 26.05, g. 19:00 - wstęp wolny)
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert Afro Kolektywu w Tarnowie. Każdy kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku 24 maja do godz. 14.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówki. W temacie wiadomości należy wpisać: AFRO KOLEKTYW Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej. Konkurs zakończony. Zaproszenie na koncert trafiło do Gabrieli P. Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A