Najszybszy raper świata wystąpi w Piwnicach TCK (KONKURS)
access_time 2012-12-20 13:48:16
Koncert Mc Silk i the Gang Bang Band odbędzie się w piątek, 21 grudnia, o godz. 20.00. Mamy dla Was konkurs z zaproszeniami do wygrania.
Termin: 21 grudnia, godz. 20.00, Piwnice TCK Bilety: 20 zł Informacje: tel. 14 6 888 888, www.tck.pl Okrzyknięty przez media jednym z najszybszych raperów na świecie, MC Silk konsekwentnie stara się pokazywać jak wielowymiarowym jest twórcą i jak nietrafionym pomysłem jest, zamykanie go w szufladzie. Przekonać się będzie można o tym podczas koncertu MC Silk'a w TCK. Utworami takimi jak "Rap retrospekcje", "Pierwsza potrzeba", czy "Love against tche machine" zamyka usta wszystkim, którzy zakładali, że jest tylko ciekawostką internetową. Hołdując zasadzie "Choć dostałem całą rękę, patrz jak biorę palec", zapracował sobie na uznanie odbiorców, co przekłada się na rzadko spotykany poziom docenienia jego utworów na Youtube. Ponad 99% "lajków" czyni Silk'a jednym z najbardziej szanowanych wykonawców muzycznych. W kwestii koncertowania Silk postawił sobie poprzeczkę adekwatnie wysoko. Starając się realizować ambitny w polskich warunkach plan, koncertowania w żywym, 8-osobowym składzie (w tym 3 wokale i dj). - Zawsze wychodziłem z założenia, że albo robię coś najlepiej jak można, albo wcale. Koncert MC Silk & the Gang Bang Band to niespotykana na rodzimej scenie dawka żywego hip-hopu, funku jazzu, elektroniki i muzycznych eksperymentów. Elastyczność Silka jako twórcy (m.in. sam produkuje i postprodukcje swoje klipy) przekłada się na szerokość horyzontów jakie reprezentują wraz z the Gang Bang Band. To co podczas koncertów ciężko zamknąć w słowach, trzeba po prostu zobaczyć i przeżyć. Skład zespołu: Rap, śpiew - MC Silk Śpiew - Monika Partyka Rap - Bartosz 'Kamol' Kamiński Bas - Grzegorz Sipiora Gitara - Łukasz Belcyr Perkusja - Damian Niewiński Klawisz - Piotrek Bolanowski DJ Plash
Do wygrania: - jedno podwójne zaproszenie na koncert Mc Silk & the Gang Bang Band, w piątek, 21 grudnia, o godz. 20.00 Każdy kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do piątku 21 grudnia do godz. 12.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w konkursie. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Dla czytelników naszego Portalu mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert MC Silka. Rozdamy je poprzez portal społecznościowy Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy na swoim profilu dodać do ulubionych stronę Tarnow.net.pl na Facebook.com. Można to zrobić klikając w obrazek tej dłoni , następnie trzeba się zalogować do swojego konta i kliknąć "Lubię to" Tarnow.net.pl. Zwycięscy: Adrianna J., Anna S. Gratulujemy!
Komentarze...