Po stu latach krasnoludki obudziły się w Tarnowie (KONKURS)
access_time 2013-03-01 16:44:12
Co by było, gdyby dawno temu jakaś tajemnicza postać przypadkowo uśpiła kilku krasnali, którzy po stu latach obudziliby się współcześnie, w dzisiejszym Tarnowie? Odpowiedź na to pytanie poznacie wybierając się w niedzielę, 3 marca, na spektakl "Powrót krasnoludków".
Data: 3 marca, niedziela, godz. 15.00 Miejsce: Teatr im. L. Solskiego, ul. Mickiewicza 4, Duża Scena Czas trwania: 60 min Przeznaczenie: spektakl dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat Autor: Zinaida Zagner Bilety: na spektakl dostępne są również przez internet. www.ekobilet.pl/tarnowski-teatr. Kup bilet - zabierz znajomych lub rodzinę do teatru! Rezerwacje biletów - tel. 14 688 32 87 Co by było, gdyby dawno temu jakaś tajemnicza postać przypadkowo uśpiła kilku krasnali, którzy po stu latach obudziliby się współcześnie, w dzisiejszym Tarnowie? Taki jest punkt wyjścia w spektaklu "Powrót krasnoludków", w którym autorka, a zarazem reżyser i scenograf w jednej osobie - Zina Zagner, opowiada o perypetiach obudzonych po stu latach krasnali. Zagubione w dzisiejszym świecie, uczą się korzystania z techniki XXI wieku, spotykają na swojej drodze Kota – rezydenta mieszkania w jednym z bloków w naszym mieście, poznają także sprawczynię całego zamieszania – Wróżkę, która niechcący uśpiła naszych bohaterów i pomaga im w oswojeniu współczesności. "Powrót krasnoludków" to inicjatywa aktorska adresowana do dzieci w wieku od 3 do 10 lat, które będą nie tylko widzami, ale także aktywnymi uczestnikami wydarzeń. Oczywiście, świetnie będą bawić się też rodzice, którzy towarzyszyć będą maluchom na przedstawieniu "Powrót krasnoludków".
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Teatr w Tarnowie przygotował konkurs z wejściówkami na spektakl "Powrót krasnoludków". Do wygrania zaproszenia na spektakl prezentowany w niedzielę, 3 marca, o godz. 15.00. Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl w terminie do soboty, 2 marca, do godz. 17.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W treści zgłoszenia należy także podać adres portalu (Tarnow.net.pl). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A