Superluminal w R16 (KONKURS)
access_time 2013-05-09 10:00:16
W sobotę, 11 maja, w piwnicach kamienicy przy Rynku 16 odbędzie się koncert Superluminal. Muzycy zdobyli szóste miejsce w plebiscycie "Munoludy" dla zespołu roku 2012. Mamy dla Was zaproszenia.
Superluminal Termin: sobota, 11 maja 2013 r., godz. 20.00 Miejsce: Rynek 16, Tarnów Bilety: 7 zł (dostępne w Leprikon Irish Pub) Lista facebookowiczów udostępniająca wydarzenie FREE!!!! Superluminal jest projektem tworzonym przez doświadczonych muzyków - Fabiana i Gancza z zespołu Nhood oraz Cbass'a - dja i producenta znanego wcześniej z projektu De Giraffe. Ich spotkanie zdążyło zaowocować już kilkoma wspólnymi wydawnictwami dla takich labeli, jak Behaviours, Elvation, Nightbird, czy Santa Canela, które zdobyły uznanie krytyki i publiczności. Ale nie tylko brzmienie wyróżnia Superluminal. Na uwagę zasługują również ich występy na żywo, które przybierają charakter performance'u scenicznego.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenie na występ Superluminal, który odbędzie się w sobotę, 11 maja 2013 r. o godz. 20.00. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do piątku, 10 maja, do godz. 14.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Superluminal" Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej. Zwycięzcy: Edyta W., Mateusz F. Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A