Ania Wyszkoni wystąpi w Skrzyszowie
access_time 2016-01-29 09:54:00
W najbliższą niedzielę w hali sportowej w Skrzyszowie odbędzie się VI Koncert Charytatywny pod patronatem Wójta Gmniny Skrzyszów Marcina Kiwiora. Dochód zostanie przeznaczony dla sześciu osób, w tym dla pięciorga dzieci i jednej dorosłej.
W roku bieżącym dochód z Koncertu Charytatywnego zostanie przeznaczony dla sześciu osób, w tym dla pięciorga dzieci i jednej dorosłej. Dwie osoby z Pogórskiej Woli i po jednej z pozostałych miejscowości tj. Skrzyszów, Ładna, Łękawica i Szynwałd. Są to osoby z przewlekłymi schorzeniami, po operacjach, z wadami wrodzonymi, wymagające kosztownej rehabilitacji i leczenia, likwidacji barier architektonicznych, a wydatków z tym związanych nie są w stanie pokryć z posiadanych dochodów.

Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę, 31 stycznia. Początek o godz. 18. Bilety w cenie 25 zł (normalny) oraz 100 zł (balkon) nabywać można w Urzędzie Gminy Skrszyszów, miejscowych szkołach i bibliotekach oraz Tarnowskim Centrum Informacji przy Rynku. Całkowity dochód przeznaczony zostanie na leczenie chorych dzieci z terenu gminy. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka do puszek oraz licytacja przedmiotów.

Więcej informacji kliknij tutaj.
Komentarze...