Kolejna porażka piłkarzy Unii Tarnów
access_time 2024-08-21 23:42:00
Występujący w rozgrywkach III ligi piłkarze nożni Unii Tarnów dość słabo rozpoczęli ligowy sezon. W rozegranych do tej pory trzech spotkaniach ulegli kolejno Wiślanom Jaśkowice 0:3, Starachowicom 2:7 i Avii Świdnik 1:3.

W środę przed własną publicznością zmierzyli się z drużyną Wisłoki Dębica. Goście przeważali od pierwszych minut spotkania . W 21 minucie po strzale Artura Białego gospodarze objęli prowadzenie i jak się później okazało była to jedyna bramka zdobyta w tym spotkaniu przez piłkarzy Unii. Po czterech minutach do remisu doprowadził Geniec i od tego momentu gole strzelali już tylko goście, którzy znakomicie radzili sobie z defensywą biało-niebieskich. Do przerwy dębiczanie prowadzili 5:1. W drugiej części spotkania piłkarze Wisłoki jeszcze czterokrotnie umieszczali piłkę w bramce gospodarzy i ostatecznie pokonali piłkarzy Unii 9:1.

Następną okazję do zdobycia pierwszych ligowych punktów tarnowianie będą mieli już w sobotę. W wyjazdowym spotkaniu zmierzą się z drużyną Podlasie Biała Podlaska.

ZKS Unia Tarnów - Wisłoka Dębica 1:9 (1:5)