Z tej kategorii
Siatkarki Grupy Azoty Roleski PWSZ Tarnów uległy Uni Opole

2020-11-28 Sport

Kolejne spotkanie w ramach rozgrywek I ligi siatkówki kobiet rozegrały zawodniczki Grupy Azoty Roleski PWSZ Tarnów. W dziewiątej kolejce podopieczne trenera Wojciecha Serafina zmierzyły się z bardzo dobrze grającym w ostatnich meczach zespołem, Uni Opole.

Siatkarki Grupy Azoty Roleski PWSZ Tarnów wróciły do gry

2020-11-26 Sport

W środę, po blisko miesięcznej przerwie na parkiet powróciły siatkarki Grupy Azoty Roleski PWSZ Tarnów. Podejmowały we własnej hali zajmującą ostatnią lokatę w ligowej tabeli drużynę Olimpii Jawor.

Siatkarki Jedynki uległy liderowi

2020-11-22 Sport

W dziewiątej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi piłki siatkowej kobiet, zespół UKS Jedynka Tarnów podejmował na własnym parkiecie lidera ligowej tabeli, drużynę TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski.

Zwycięstwo szczypiornistów po nerwowej końcówce

2020-11-21 Sport

Kolejne spotkanie w ramach rozgrywek o mistrzostwo II ligi piłki ręcznej mężczyzn rozegrali szczypiorniści Grupy Azoty SPR II Tarnów. Zmierzyli się z drużyną AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce. Sobotnie spotkanie rozpoczęło rundę rewanżową, a w rozegranym we wrześniu pierwszym meczu tarnowianie pokonali kielczan 25:22(13:13).

Maciej Gładysz na podium w Trofeo Margutti. Jako trzeci Polak w historii!

2020-11-18 Sport

Podczas ostatniego weekendu na torze 7 Laghi Kart we włoskim Castelletto odbyła się 31. już edycja prestiżowych zawodów Trofeo Andrea Margutti. Duży sukces zanotował w nich zawodnik TTSK K-Team, Maciej Gładysz, kończąc zmagania w kategorii Mini 60 na trzeciej pozycji.

Ömer Mercan nie trafi do Grupy Azoty SPR Tarnów. Tarnowski klub anulował umowę z Turkiem

2020-11-16 Sport

Ömer Mercan jednak nie będzie zawodnikiem Grupy Azoty SPR Tarnów. Drużyna na swojej oficjalnej stronie poinformowała o anulowaniu kontraktu z tureckim rozgrywającym i odesłaniu go do Besiktasu.

Zwycięstwo szczypiornistów Grupy Azoty SPR II po karnych

2020-11-16 Sport

W siódmej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi piłki ręcznej mężczyzn, drużyna Grupa Azoty SPR II Tarnów podejmowała we własnej hali zajmującą drugie miejsce w ligowej tabeli, HLB Buskowiankę.

Pięć medali dla tarnowian podczas Pucharu Europy Juniorów we wspinaczce

2020-11-15 Sport

Za nami Puchar Europy Juniorów we wspinaczce sportowej. Zawody rozegrane zostały w sobotę 14 listopada na ściance wspinaczkowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy tarnowskich klubów wspinaczkowych: KS Sportiva, KU AZS PWSZ Tarnów i Pałacu Młodzieży Tarnów.