Słaby początek sezonu piłkarzy Tarnovii. Lepszy Metal
access_time 2024-08-14 23:07:00
Rozpoczęła się runda jesienna rozgrywek o mistrzostwo V ligi piłki nożnej sezonu 2024/2025. W pierwszej kolejce piłkarze Tarnovii ulegli w wyjazdowym spotkaniu zespołowi z Jordanowa 0:1. W środę rozegrali pierwszy mecz przed własną publicznością, a ich rywalem był zespół WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz.

W środowym spotkaniu zdecydowanie lepsi byli goście. Przeważali od pierwszych minut meczu, szybko zdobyli dwie bramki i schodzili na przerwę prowadząc 2:0. W drugiej części meczu gra nadal toczyła się pod dyktando piłkarzy z Nowego Wiśnicza, którzy dołożyli kolejne celne trafienie i pokonując biało-czerwonych 3:0 dopisali 3 punkty do swojego dorobku.

W następnej kolejce tarnowianie zmierzą się w Stróżach z tamtejszym Kolejarzem.

Zdecydowanie lepiej w rozgrywkach V ligi radzi sobie zespół Metal Tarnów. W pierwszej kolejce uległ dobrze dysponowanemu zespołowi Kolejarza Stróże 2:0, ale w dzisiejszym spotkaniu wysoko pokonał drużynę Łęgovia Łęg Tarnowski 6:1.

Kolejny mecz piłkarze Metalu rozegrają w Zakliczynie.

MKS Tarnovia Tarnów  - WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 0:3 (0:2)