Letni Park Wodny w Tarnowie rozpoczyna sezon. Otwarcie w Dzień Dziecka
access_time 2024-05-28 08:40:00
Park Wodny w Tarnowie jest gotowy na sezon letni. Baseny z podgrzewaną wodą będą do dyspozycji wypoczywających już od 1 czerwca. Ceny wejściówek pozostały bez zmian.

Letni Park Wodny w Mościcach to jedyny odkryty basen funkcjonujący w Tarnowie. Obiekt oddano do użytkowania 1 lipca zeszłego roku. Od momentu otwarcia stał się popularnym miejscem rozrywki i rekreacji, szczególnie wśród rodzin z dziećmi. W ubiegłym sezonie, który trwał do 10 września, skorzystało z niego 42 309 osób, co stanowi frekwencyjny rekord, jeśli chodzi o tarnowskie baseny zewnętrzne (przez wiele lat w mieście funkcjonowały dwa baseny pod chmurką - na Górze św. Marcina oraz w Mościcach - w miejscu obecnej atrakcji).

Letni Park Wodny rozpocznie kolejny sezon w Dzień Dziecka (1 czerwca) o godz. 9. Bilety pozostają bez zmian. Całodzienny pobyt na pływalni kosztuje 35 zł, natomiast po godzinie 16 - 21 zł. W przypadku biletu ulgowego ceny wynoszą odpowiednio: 20 i 12 zł. Taniej zapłacą mieszkańcy dysponujący Tarnowską Kartą Miejską Premium, Kartą Tarnowskiego Seniora czy Kartą Tarnowskiej Rodziny: 18 zł za całodzienny bilet i 11 zł po godz. 16. Szczegółowy cennik dostępny jest tutaj.

W tym roku, jeśli tylko pogoda pozwoli, sezon ma potrwać do 15 września.

A. Cichy / fot. archiwum

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821