Monster Truck Show. Efektowne pokazy z udziałem kaskaderów w najbliższy weekend w Tarnowie. Mamy wejściówki!
access_time 2024-05-21 10:10:00
Przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce samochodu, kontrolowane wypadki, ogromne monster trucki, pirotechnika i muzyka - tak zapowiadają się pokazy kaskaderskie Monster Truck Show, w których będzie można uczestniczyć już w najbliższy weekend (25-26 maja) w Tarnowie.

Monster Truck Show, czyli pokazy kaskaderskie z elementami pirotechniki odbędą się już w najbliższy weekend (sobota i niedziela, 25 i 26 maja) o godz. 19 na placu starej "kapłanówki" przy al. MB Fatimskiej w Tarnowie.

W programie imprezy przewidziano m.in. pokazy driftu, kontrolowane wypadki, przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce samochodu, przebijanie głową płonącej ściany przez kaskadera znajdującego się na masce bmw, jazdę na bocznych kołach samochodem i quadem i demolkę w wykonaniu ogromnego monster trucka wyposażonego w pokaźną V8. Będzie też niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki - dragstera oraz autorobota. 

- Wychodząc naprzeciw naszym najmłodszym fanom, na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za free przejechać się jednym z naszych potężnych monster trucków - zapowiadają organizatorzy.

Bilety do nabycia w kasach Monster Truck Show, bezpośrednio przed pokazem.

Ceny biletów:
dzieci do lat 3 - wstęp gratis;
dzieci i młodzież do 18 lat - 50 zł;
dorośli - 70 zł.

UWAGA! Dla naszych czytelników mamy bezpłatne wejściówki - dwie dwuosobowe i jedną jednoosobową. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku. Macie czas do czwartku, 23 maja, do godz. 12. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości prywatnej.

ac / fot. T. Schenk

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821