Myślisz o służbie w policji? Jest okazja, by wziąć udział w próbnym teście sprawnościowym
access_time 2024-05-20 09:12:00
Interesuje cię służba w policji? Sprawdź, czy zdasz policyjny test sprawnościowy. Komenda Miejska Policji w Tarnowie uruchomiła zapisy na próbne zajęcia otwarte, które odbędą się w piątek, 14 czerwca w hali Arena Jaskółka.

Komenda Miejska Policji w Tarnowie zaprasza potencjalnych kandydatów do służby na próbny test sprawności fizycznej. Będzie to nie tylko okazja do sprawdzenia swojej kondycji fizycznej, ale także otrzymania cennych rad i wskazówek od doświadczonych policjantów.

- Testy są identyczne jak docelowy egzamin kwalifikujący do wstąpienia w szeregi policji. Biorący udział, pod czujnym okiem naszych instruktorów, otrzymają niezbędne wskazówki, aby jak najlepiej pokonać elementy toru oraz przygotować się do właściwego egzaminu. Do testu jest możliwość dwukrotnego podejścia, a najlepsze wyniki zostaną nagrodzone - informuje asp sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Uczestnicy dowiedzą się również, jak wygląda procedura związana z naborem do służby w policji, jakie dokumenty należy przygotować i gdzie je złożyć. Zapoznają się też ze sprzętem, który jest używany w codziennej służbie i będą mieć możliwość porozmawiania z policyjnym psychologiem.

Testy odbędą się 14 czerwca w hali Arena Jaskółka o godzinie 9. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 pod nr tel. 47 831 1401, kom. 696 989 311 lub całodobowo na adres e-mail kmp@tarnow.policja.gov.pl. Ilość miejsc jest ograniczona.

Dokumenty związane naborem do policji, można składać w każdy wtorek od godziny 11:00 do 19:00 w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie przy ul. Traugutta 4.

ac / fot. archiwum policji

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821