Śmiertelny wypadek w Radłowie. Nie żyje motocyklista
access_time 2022-05-04 09:34:00
Tragicznie zakończyła się majówka dla 37-letniego motocyklisty z powiatu gorlickiego. Na drodze wojewódzkiej w Radłowie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł do rowu. Pomimo reanimacji, zmarł.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek, 3 maja, przed godziną 18, na drodze wojewódzkiej 975 w miejscowości Radłów. - Kierujący motocyklem po wykonaniu manewru wyprzedzania, na jednym z łuków drogi wojewódzkiej z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wypadł z drogi uderzając jeszcze w słupek drogowy prowadzący. Następnie motocykl wbił się w rów melioracyjny, a motocyklista przeleciał kilka metrów dalej na pas zieleni - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Zaalarmowano służby ratownicze. Na miejscu dość szybko pojawili się strażacy z okolicznych OSP, PSP i pogotowie ratunkowe. Niestety, pomimo trwającej niemal godzinę reanimacji, życia 37-letniego mieszkańca Bobowej (pow. gorlicki) nie udało się uratować.

Droga w miejscu wypadku na czas prowadzonych działań była nieprzejezdna. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

ac / fot. KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821