Z tej kategorii
Pieszy potrącony przez kierowcę bmw. Policja szuka świadków wypadku

2023-12-01 Kronika 112

Tarnowska policja poszukuje osób, które mogą pomóc w ustaleniu przebiegu wypadku, do którego doszło 24 listopada na ulicy Szkotnik, obok stacji paliw Circle. Kierujący bmw potrącił tam na przejściu dla pieszych 33-letniego tarnowianina. Mężczyzna z urazem głowy trafił na oddział intensywnej opieki tarnowskiego szpitala.

Holował na autostradzie auto z kompletnie pijaną kierującą

2023-12-01 Kronika 112

Na tarnowskim odcinku autostrady A4 policjanci zwrócili uwagę na dwa holujące się samochody, które jechały w stronę Krakowa. Jak się okazało, nie tylko auto było w kiepskim stanie.

Pijany ginekolog na dyżurze w szpitalu im. E. Szczeklika w Tarnowie. Policja znalazła przy nim narkotyki

2023-11-29 Kronika 112

Prawie promil alkoholu pokazał alkomat u 58-letniego Szczepana B., lekarza dyżurującego na oddziale ginekologiczno - położniczym Specjalistycznego Szpitala im. E. Szczeklika w Tarnowie. Szybko wyszło na jaw, że 58-latek był nie tylko pijany, ale też odurzony narkotykami, co wykazały wstępne badania narkotesterem.

Zdesperowana 14-latka siedziała na parapecie okna wieżowca. Interweniowała policja

2023-11-29 Kronika 112

14-latka siedziała na parapecie okna pomiędzy 10 a 11 piętrem bloku w Tarnowie. Interweniowała policja i pogotowie ratunkowe. Na szczęście zdesperowaną nastolatkę udało się uratować.

Tarnowska policja chwali kierowców z A4 za wzorowy korytarz życia. Zobacz nagranie

2023-11-29 Kronika 112

"To nie tylko kulturalne zachowanie, które powinno przyświecać wszystkim kierowcom, ale przede wszystkim obowiązek" - mówi Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji i prezentuje film z tarnowskiego odcinka autostrady A4 w kierunku Krakowa, na którym widać stworzony przez kierowców korytarz życia. Mundurowi jechali do poważnego wypadku na wysokości miejscowości Wokowice, w efekcie którego utworzył się kilkukilometrowy korek.

Tarnowska policja zatrzymała grupę włamywaczy. Łupy sprzedawali i zastawiali w lombardach

2023-11-28 Kronika 112

Tarnowscy policjanci zatrzymali grupę włamywaczy, która okradła mieszkańców Koszyc i Wojnicza. Sprawcy upatrzyli sobie elektronarzędzia, które następnie sprzedawali prywatnym osobom lub zastawiali w lombardach. Grozi im za to do 10 lat pozbawienia wolności.

W Pogórskiej Woli znaleziono zwłoki 85-letniego myśliwego. Miał ranę postrzałową

2023-11-27 Kronika 112

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności śmierci mieszkańca Pogórskiej Woli (gm. Skrzyszów). 85-letni myśliwy został znaleziony martwy na terenie swojej posesji. Miał ranę postrzałową.

Trzy samochody spłonęły przy ul. Giełdowej w Tarnowie. Policja wstępnie wykluczyła podpalenie

2023-11-24 Kronika 112

Trzy samochody spłonęły w wieczornym pożarze na terenie obiektu handlowo-magazynowego przy ul. Giełdowej w Tarnowie. Policja wstępnie wykluczyła podpalenie.