XVI Bieg Sanguszków już w sobotę
access_time 2020-10-15 08:09:00
W najbliższą sobotę, 17 października odbędzie się XVI Bieg Sanguszków. Program imprezy przewiduje biegi dla dzieci i młodzieży oraz bieg główny na dystansie 10 kilometrów. Ich start i meta umiejscowione będą w parku Sanguszków.

Zmagania dzieci i młodzieży rozpoczną się o godz. 11. Najmłodsi biegacze w zależności od wieku pokonywać będą trasy o długości od 200 do 1000 metrów, położone w Parku Sanguszków. Dorośli w samo południe wyruszą natomiast z Parku Sanguszków w kierunku ul. Sanguszków, a następnie pobiegną ul. Lotniczą i al. Tarnowskich do Parku Biegowego przy ul. Harcerskiej, gdzie na 5 kilometrze trasy nastąpi nawrotka.

Dla wszystkich uczestników biegu głównego przygotowane zostały pamiątkowe medale, a dla zwycięzców nagrody rzeczowe. Zapisy online do XVI Biegu Sanguszków odbywają się za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://kepasport.pl/

Organizatorami XVI Biegu Sanguszków są: Uczniowski Klub Sportowy „Ogrodnik” działający przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie oraz Kępa Sport. Honorowy patronat nad biegiem objął prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela.

Komentarze...