Sparing szczypiornistów Grupy Azoty SPR Tarnów zakończony remisem
access_time 2020-07-31 21:56:00
Przygotowujący się do nowego sezonu PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn szczypiorniści Grupy Azoty SPR Tarnów, zmierzyli się w spotkaniu towarzyskim z grającą w tej samej klasie rozgrywkowej, drużyną Energa MKS Kalisz. Mecz odbył się bez udziału kibiców.

W pierwszej połowie lepiej zaprezentowali się kaliszanie i po 30 minutach gry to oni prowadzili trzema bramkami. Tarnowianie, po zmianie stron, zaczęli systematycznie odrabiać straty. Na minutę przed końcem spotkania podopieczni trenera Patrika Liljestrand’a przegrywali już tylko jedną bramką. W ostatniej minucie meczu do remisu doprowadził Łukasz Kużdeba i spotkanie zakończyło się wynikiem 18:18. Trener gospodarzy mocno rotował składem i dał pograć wszystkim swoim zawodnikom.

Grupa Azoty SPR Tarnów – Energa MKS Kalisz 18:18 (9:12)

Bramki dla Grupa Azoty SPR Tarnów: Tokuda 3, Shuichi 3, Kużdeba 3, Majewski 2, Wojdan 2, Sanek 2, Dadej 1, Kniazeu 1, Mrozowicz 1,

Bramki dla Energa MKS Kalisz: Kus 6, Kamyszek 3, Pilitowski K. 3, Adamski 2, Góralski 1, Krepa 1, Pilitowski M. 1, Makowiejew 1.