Z tej kategorii
Szczypiorniści Grupy Azoty Tarnów zaprezentują się w piątek

2019-08-22 Sport

W najbliższy piątek, 23 sierpnia o godz. 19, w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbędzie się prezentacja drużyny beniaminka PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn, „siódemki” Grupy Azoty Tarnów.

Poczuj adrenalinę na torze z Avalon EXTREME

2019-08-20 Sport

Nie każda osoba z niepełnosprawnością, która lubi motosport, może ścigać się po torach racingowych. Każdy może natomiast spróbować wyścigów na gokartach i sprawdzić się w dyscyplinie, od której zaczynał sam Louis Hamilton. 21 sierpnia w Tarnowie odbędzie się kolejne w tym roku szkolenie z cyklu zajęć kartingowych dla osób z niepełnosprawnościami, organizowane przez Avalon EXTREME, które poprowadzi Bartosz Ostałowski.

Jakub Miśkowiak najlepszym juniorem Polski

2019-08-16 Sport

W rozegranym wczoraj na torze w Tarnowie-Mościcach finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu, złoty medal wywalczył Jakub Miśkowiak. Zawodnik forBET Włókniarza Częstochowa w dodatkowym biegu pokonał Dominika Kuberę z Fogo Unii Leszno oraz Wiktora Lamparta z Speed Car Motoru Lublin. Jedyny przedstawiciel Unii, Mateusz Cierniak zdobył 6 pkt. i sklasyfikowany został na jedenastej pozycji.

Tarnowscy piłkarze ręczni grają pod szyldem Grupy Azoty. W środę polegli w Zabrzu

2019-08-16 Sport

Po kilku sezonach gry jako SPR Tarnów, szczypiorniści zmienili nazwę. W rozgrywkach PGNiG Superligi i Pucharze Polski będą występować pod szyldem Grupy Azoty Tarnów. Mecze tarnowskich piłkarzy ręcznych będą biletowane. 23 sierpnia ruszy sprzedaż karnetów.

Zrobili pierwszy krok w kartingu. Sukces wakacyjnej akcji

2019-08-07 Sport

Ponad 3500 uczestników wzięło udział w pierwszej serii wakacyjnych zajęć sportowych i edukacyjno-szkoleniowych w ramach projektu „Pierwszy krok w kartingu - Śladami Roberta Kubicy”. Głównym celem kampanii jest integracja dzieci i młodzieży szkolnej, osób niepełnosprawnych z różnych grup społecznych oraz promocja sportu kartingowego i bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Szymon Oracz i Dominik Smoła zwycięzcami Karting Summer Cup Tarnów 2019

2019-08-02 Sport

Szymon Oracz i Dominik Smoła triumfowali w wakacyjnych zawodach kartingowych, rozegranych w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów. Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy, gadżety i nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy zmagań powrócili do domów z nagrodami niespodziankami.

Wspinaczkowe Mistrzostwa Polski zakończone

2019-07-30 Sport

W tym sezonie startowym Tarnów był dla wspinaczy bez wątpienia najważniejszym miastem na sportowej mapie Polski. Docelowe dla każdego klubu zawody rozegrane zostały właśnie w naszym mieście. Cykl imprez o Mistrzostwo Polski zakończyła rywalizacja w kategorii młodzik i junior, zawody trwały od piątku do niedzieli. Tu, podobnie jak w przypadku kategorii seniorów, młodzieżowców i juniorów, zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach wspinaczki: na czas, prowadzenie, bouldering i najważniejszym trójboju olimpijskim.

Maciej Gładysz i Franek Liszka na podium serii Rok Cup Poland

2019-07-29 Sport

W dniach 26-27 lipca odbyła się V runda serii Rok Cup Poland. Na torze w Bydgoszczy startowali również nasi młodzi kierowcy kartingowi – członkowie tarnowskiego klubu TTSK K-TEAM Tarnów, działającego w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów – Franciszek Liszka, Maciej Gładysz, Rafael Gwizdak i Błażej Rożkowicz.