Świeżo upieczony kierowca kręcił oplem bączki. Teraz stanie przed sądem
access_time 2020-06-01 11:48:00
Dąbrowscy policjanci tylko podczas weekendu zatrzymali 6 praw jazdy, w tym pięć za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h oraz jedno za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.

W weekend w powiecie dąbrowskim aż pięciu kierujących straciło swoje uprawnienia za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Z kolei kierującemu oplem 18-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i stworzenie poważnego zagrożenia. - Mężczyzna w niedzielny wieczór popisywał się przed swoimi znajomymi na placu targowym w Szczucinie kręcąc tzw. bączki, a swoją lekkomyślną i brawurową jazdą stworzył realne zagrożenie dla innych osób oraz pojazdów znajdujących się na terenie placu jak również na drogach publicznych Szczucina - mówi asp. Ewelina Fiszbain z dąbrowskiej policji.

Teraz sąd zdecyduje, czy 18-latek z 4-miesięcznym doświadczeniem za kierownicą odzyska uprawnienia, czy też dostanie zakaz kierowania pojazdami.

Komentarze...