Niespokojna noc. Dwa dachowania w ciągu niespełna dwóch godzin
access_time 2020-05-21 12:23:00
Wczorajszego wieczora doszło do dwóch dachowań samochodów osobowych. Pierwsze z nich miało miejsce w Tarnowie tuż przed godziną 20., drugie w Ciężkowicach, po godzinie 21. Wyglądało groźnie, ale w obu przypadkach skończyło się jedynie na strachu.

W środę, przed godziną 20., kierująca Renault Twingo mieszkanka Powiśla Dąbrowskiego, jadąc al. Jana Pawła II w kierunku centrum miasta, z niewyjaśnionych przyczyn najechała na krawężnik, doprowadzając do przewrócenia się pojazdu na dach. Kobieta wyszła z kolizji bez szwanku i została tylko pouczona.

Około godziny 21.30 policjanci z komisariatu w Ciężkowicach zostali wezwani na miejsce dachowania BWM. - Na skrzyżowaniu w kierunku Gorlic, 19-letni kierowca z Tarnowa wymusił pierwszeństwo przejazdu na 19-latku, który ratując się przed zderzeniem, wykonał manewry obronne, niestety skutkujące dachowaniem w przydrożnym rowie. Również w tym przypadku kierowcy nie odnieśli obrażeń, a sprawca tej kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 220 złotych oraz 6 punktami karnymi. - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Fot. KMP w Tarnowie

Komentarze...