Chce by Jezus Chrystus został królem Polski. Radni rozpatrzą petycję
access_time 2020-01-23 10:00:00
Renata Sutor, prawniczka z Rabki-Zdroju taśmowo wysyła do wszystkich samorządów petycję w sprawie dokonania pełnej intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Petycja taka wpłynęła między innymi do starosty tarnowskiego i do rady miasta Bochnia. Bocheńscy rajcy rozpatrzą ją podczas najbliższej sesji.

Renata Sutor jest adwokatem, absolwentką prawa kanonicznego na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie i studentką studiów doktoranckich na tej uczelni. Kobieta napisała petycję w sprawie dokonania pełnej intronizacji Jezusa Chrystusa na króla Polski według zaleceń Rozalii Celakównej, po czym najpierw wysłała ją do Konferencji Episkopatu Polski, a następnie do "wszystkich Gmin, Powiatów i Województw", postulując o poparcie projektu w formie uchwały. Autorka petycji zamieściła również na kanale You Tube krótki film, w którym wyjaśnia, że głównym powodem napisania i wysłania petycji była jej pielgrzymka do Łagiewnik 24 listopada 2019 r. na uroczystości intronizacyjne. - Jak byłam na tej uroczystości to część wiernych mówiła, że ta uroczystość jest niepełna, że intronizacja powinna być jeszcze raz zrobiona, uroczyście przez wszystkich wiernych, przez wszystkie władze świeckie i kościelne, według wskazań Rozalii Celakównej – mówi Renata Sutor.

Prawniczka przestrzega też, że jeśli nie dojdzie do pełnej intronizacji Jezusa Chrystusa na króla Polski, to wypełni się  "Proroctwo dla Świata i Polski według Marii, Michaliny i Magdaleny". Sny i widzenia trzech kobiet dotyczą między innymi czołowych polityków, takich jak Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda czy Zbigniew Ziobro. Poniżej kilka przykładowych wizji:

„kwiecień 2019 r. – śnił się jej – Pan Prezes PiS-u – Jarosław Kaczyński, który pocałował Michalinę w rękę i składał jej gratulacje. Pokazał jej białą kartkę, gdzie wszystko było o niej napisane. Zanim dostał się z nią na rozmowę poprosił o pomoc starszego, siwego mężczyznę, który zaprowadził go na rozmowę z Michaliną. Po tej rozmowie Pan Jarosław Kaczyński poszedł na podwórko i rozmawiał z ptakami i drzewami. Z tego snu Michalina wywnioskowała, że w porze roku (jesienno-zimowej), gdzie szybko się ściemnia Pan Jarosław Kaczyński zachoruje na chorobę psychiczną, a jego partia podzieli się na kilka części (trzy lub cztery), a tym samym w Polsce będą wcześniejsze wybory i wygra takie ugrupowanie polityczne, które będzie krzewić tradycję chrześcijańską”;

„lato 2019 r. – Michalinie śniło się, że była z misją dyplomatyczną u szejka. Miała kobietę jako tłumacza, aby zawrzeć pokój i ten pokój zawarła (był to kraj arabski, gdyż w oknie miała zamontowaną klatkę, tak aby mężczyźni jej nie widzieli). Ten pokój był konieczny dla dobra Polski, a nawet Europy”;

„9 października 2019 r. – Michalinie śniło się, że była na festynie z koleżanką i nagle na przyczepie, którą ciągnął samochód terenowy widziała – Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro, który siedział na koniu trojańskim. Michalina wie, że osobą, która podzieli obecną władzę w Polsce jest Zbigniew Ziobro i to z jego powodu będą przedwczesne wybory”.

W myśl ustawy o petycjach z dnia 11 lipca 2014 r., każdy obywatel może składać petycje do organów samorządowych w różnych, nawet najbardziej absurdalnych sprawach (przepisy nie wyszczególniają spraw, które nie mogą być przedmiotem petycji), dlatego rada miejska w Bochni musi zająć się otrzymanym pismem i zrobi to na najbliższej sesji, która planowana jest na 31 stycznia. Na temat petycji negatywnie wypowiedziała się już komisja skarg, wniosków i petycji, więc szanse na to by projekt został uwzględniony są znikome.

Dodajmy, że pod koniec ubiegłego roku identyczny apel Renaty Sutor otrzymał starosta tarnowski Roman Łucarz, który jednak jasno odpowiedział kobiecie, że "zarówno zarząd, jak i rada powiatu nie zamierzają popierać złożonej petycji".

Komentarze...