Funny Balls Show - wyjątkowe widowisko balonowe w Tarnowie
access_time 2020-02-19 02:50:00
Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka. A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili ujrzą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? "Funny Balls Show" to bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad trzy tysiące balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, jakiego w Tarnowie jeszcze nie było. Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje - tu dzieją się rzeczy niezwykłe, a radość nie schodzi z dziecięcych twarzy!

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Funny Balls Show – 10 marca, hala sportowo-widowiskowa Pałacu Młodzieży,

godz. 10.00 (dla szkół/przedszkoli), godz. 18.00 (seans familijny). 

Ceny biletów od 25 do 65 zł.

Więcej informacji na pankoncert.pl/balonoweshow/

Fot. Materiały prasowe Funny Balls Show

Komentarze...