Z tej kategorii
"Babski poniedziałek" w Centrum Sztuki Moscice. Kiermasz, konkursy a na deser dobre kino

2024-05-14 Rozrywka

W Centrum Sztuki Mościce odbył się kolejny "Babski poniedziałek". Tym razem panie obejrzały dramat wojenny "Jedno życie" z Anthonym Hopkinsem i Heleną Bonham Carter w rolach głównych. Tradycyjnie były też konkursy i okazja do zrobienia zakupów na "babskim" kiermaszu. Zobaczcie fotorelację.

Festiwal baniek mydlanych i dmuchańców na tarnowskich błoniach

2024-05-13 Rozrywka

Mnóstwo kolorowych baniek mydlanych o najróżniejszych kształtach unosiło się w niedzielne popołudnie nad tarnowskimi błoniami koło parku Strzeleckiego. Odbył się tam festiwal dmuchańców i baniek mydlanych, który sprawił frajdę nie tylko najmłodszym. Zobaczcie, jak było.

20 lat Polski w Unii Europejskiej. W Tarnowie mieszkańcy świętowali tańcem i muzyką

2024-05-01 Rozrywka

20 lat temu Polska stała się członkiem Unii Europejskiej. Z okazji okrągłej rocznicy akcesji, Tarnowskie Centrum Kultury zorganizowało we wtorkowy wieczór (30 kwietnia) na rynku potańcówkę pod hasłem "Tanecznym krokiem do Europy". Zabawę poprowadził krakowski duet M@MS (DJ i Wodzirej), a urozmaiciły ją pokazy w wykonaniu formacji ze Studia Tańca Honorata.

Sporo osób odwiedziło pchli targ w Mościcach. Zobaczcie, co można było upolować

2024-04-23 Rozrywka

Do Mościc wrócił pchli targ. W niedzielę w Centrum Sztuki Mościce można było sprzedać zalegające w domach, garażach, piwnicach lub strychach niepotrzebne przedmioty lub kupić coś po okazyjnej cenie. Na bazarze nie zabrakło też sadzonek, rękodzieła i tradycyjnych wyrobów. Zresztą, zobaczcie sami.

Cyrk Safari z nowym programem "Bravissimo" w Tarnowie. Przyjedzie na cały weekend

2024-04-02 Rozrywka

Do Tarnowa na trzy dni przyjeżdża Cyrk Safari z nowym programem "Bravissimo". Pokazy odbędą się bez udziału zwierząt, ale z międzynarodowymi artystami z wielu zakątków świata - nawet z Kenii.

Festiwal FunFest zakończyła impreza dla dzieci. Najmłodszych bawił brzuchomówca Piotr Boruta i Czocher

2024-03-25 Rozrywka

Interaktywne widowisko dla dzieci, pełne iluzji, humoru, śmiechu i muzyki, zakończyło w piątek w Centrum Sztuki Mościce drugą edycję Festiwalu FunFest. Najmłodsi mieli ubaw po pachy za sprawą brzuchomówcy Piotra Boruty i jego towarzysza Czochera. W programie nie zabrakło też zabawnych piosenek z edukacyjnym przesłaniem, pantomimy, a także profesjonalnej żonglerki.

Stand-uper Kacper Ruciński wystąpił w Centrum Sztuki Mościce

2024-03-21 Rozrywka

Dobiega końca Festiwal Humoru FunFest w Centrum Sztuki Mościce. W czwartek (20 marca) na scenie wystąpił Kacper Ruciński, pionier polskiej sceny stand-upowej. Komik zaprezentował swój najnowszy program "Zaznacz mosty". Zobaczcie zdjęcia.

Był tort, kiermasz i filmowe emocje. 10. urodziny "Babskich Poniedziałków"

2024-03-12 Rozrywka

"Babskie poniedziałki" w Centrum Sztuki Mościce już od 10 lat serwują rozrywkę paniom z Tarnowa i regionu. Z okazji okrągłego jubileuszu był tort, życzenia, konkursy i niespodzianki. Nie zabrakło oczywiście tradycyjnego kiermaszu i seansu filmowego. Tym razem na wielkim ekranie można było obejrzeć komedię romantyczną "Tylko nie ty".