Z tej kategorii
W niedzielę ulicami Tarnowa przejdzie Orszak Trzech Króli

2019-01-03 Rozrywka

Zgodnie z tradycją, w niedzielę 6 stycznia przez ulice tarnowskiej Starówki przejdzie barwny orszak, w którym mieszkańcy naszego miasta wraz z Trzema Królami pójdą pokłonić się małemu Jezusowi, Maryi i Józefowi.

Tak Tarnów witał Nowy Rok na Rynku

2019-01-01 Rozrywka

Była muzyka, życzenia i pokaz fajerwerków - tak tarnowianie powitali Nowy Rok. Wraz z nadejściem 2019 roku Tarnów pożegnał również tradycyjne sztuczne ognie. Za rok zastąpią je lasery.

Świąteczne kolędowanie w Mościcach

2018-12-28 Rozrywka

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki zabrzmiały wczoraj na placu przed Centrum Sztuki Mościce. Tarnowianie kolędowali w towarzystwie Świerczkowiaków oraz Orkiestry Dętej Zakładów Azotowych.

Baśniowy orszak przejechał ulicami Tarnowa

2018-12-21 Rozrywka

Biała kareta z Mikołajem, aniołami i postaciami z bajek pojawiła się wczoraj na ulicach Tarnowa. Tłumnie zgromadzonym mieszkańcom rozdawali prezenty i zaproszenia od Centrum Sztuki Mościce. Wszystko w podziękowaniu za wspólny rok pełen dobrych zdarzeń, sztuki i zachwytów z nadzieją na nowy - pełen nowych emocji.

Smakowanie Świąt i kolędowanie na tarnowskiej Starówce

2018-12-18 Rozrywka

Na tarnowskim Rynku będzie można poczuć wigilijne zapachy. Wszystko to za sprawą smakowania świąt, które zaplanowano 23 grudnia.

„Baśniowy orszak” już 20 grudnia

2018-12-13 Rozrywka

Biała kareta z Mikołajem i aniołkami, białe konie, baśniowy wóz z postaciami z bajek i olbrzymie anioły pojawią się na ulicach Tarnowa już 20 grudnia. Świąteczny orszak wyruszy z ulicy Krakowskiej (skrzyżowanie z ul. Bandrowskiego i ul. Krasickiego) o godz. 18.00.

Dzień Kupca w CH Bazar

2018-12-10 Rozrywka

W sobotę, 8 grudnia przypadał Dzień Kupca. Z tej okazji w Centrum Handlowym Bazar przy ulicy Hodowlanej zaplanowano kiermasz nawiązujący do idei tego święta.

Św. Mikołaj spotkał się z dziećmi na tarnowskim rynku

2018-12-07 Rozrywka

6 grudnia Św. Mikołaj spotkał się na rynku z najmłodszymi mieszkańcami Tarnowa. Przez kilka godzin zbierał zamówienia na prezenty i pozował do pamiątkowych zdjęć wraz z reniferami i pomocnikami. Dodatkowo, przy choince stanęła specjalna mikołajowa skrzynka, do której będzie można wrzucać listy. Wieczorem na tarnowskich ulicach rozbłysła też świąteczna iluminacja.