Z tej kategorii
Sąsiedzka wyprzedaż na "Burku"

2020-02-24 Rozrywka

Za nami kolejna edycja cieszącej się dużą popularnością sąsiedzkiej wyprzedaży. Tym razem Bazar na Starówce wrócił na plac handlowy „Burek”. Zobaczcie, co można było upolować w niedzielę.

Ostatkowe "fajfy" w Mościcach

2020-02-24 Rozrywka

W sobotni wieczór miłośnicy tanecznych rytmów i dobrej zabawy pożegnali karnawał na ostatkowym wydaniu "fajfów" w Centrum Sztuki Mościce.

Planszowisko, czyli spotkanie miłośników gier bez prądu

2020-02-10 Rozrywka

W ostatni dzień ferii, galeria Tarnovia zaprosiła miłośników gier bez prądu na popołudnie z planszówkami. Na wszystkich czekało ponad 15 stanowisk z grami bez ograniczeń wiekowych. Zobaczcie, co działo się na "Planszowisku".

Karnawałowe "fajfy" w Mościcach

2020-01-20 Rozrywka

Po dłuższej przerwie, do Centrum Sztuki Mościce powróciły wieczorki taneczne, czyli popularne "fajfy". Wszyscy spragnieni dancingowych klimatów mieli okazję potańczyć w rytmie gorących, karnawałowych przebojów.

Zbliża sie kolejna edycja bazaru na tarnowskiej Starówce. Tym razem w teatrze Solskiego

2020-01-14 Rozrywka

Pierwszy w tym roku bazar organizowany przez Radę Osiedla Starówka odbędzie się 19 stycznia. Tym razem wystawców będzie można spotkać w tarnowskim teatrze.

28. tarnowski Finał WOŚP. Ile udało się zebrać?

2020-01-13 Rozrywka

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 28. Niedziela była dniem zbiórek, koncertów, biegów, licytacji i innych atrakcji. Na ustawionej na Placu Kazimierza scenie wystąpili Nieprzyjaciele Live, Azyl w Środku Miasta, Gabi Nawój, a gwiazdą wieczoru był Bartas Szymoniak. O godzinie 20 tradycyjnie odpalono "światełko do nieba".

Funny Balls Show - wyjątkowe widowisko balonowe w Tarnowie

2020-02-19 Rozrywka

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka. A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili ujrzą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? "Funny Balls Show" to bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad trzy tysiące balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Koncerty tarnowskiego 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2020-01-04 Rozrywka

12 stycznia wolontariusze ponownie wyjdą na ulice Tarnowa aby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego. Wszystko to w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem będzie zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Tarnowski sztab WOŚP liczy, że i tym razem tarnowianie pokażą wielkie serce i wesprą nasze lokalne granie w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.