Z tej kategorii
Jesienny Piknik Ogrodniczy w Parku Sanguszków

2018-10-08 Rozrywka

W niedzielę w Parku Sanguszków odbył się Piknik Ogrodniczy, zorganizowany przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych oraz Radę Osiedla nr 6 „Zabłocie-Gumniska”.

Podróż w czasie pociągiem retro

2018-10-08 Rozrywka

W sobotę, 6 października na tarnowski dworzec wjechał pociąg retro ze Skansenu Taboru Kolejowego w Chabówce. Była to prawdziwa gratka dla miłośników kolejowych podróży w czasie. Chętni mogli pojechać zabytkowym składem do Tuchowa lub do Pleśnej.

Piknik Ogrodniczy w Parku Sanguszków

2018-10-05 Rozrywka

W najbliższą niedzielę, 7 października, w Parku Sanguszków odbędzie się Piknik Ogrodniczy, na który mieszkańców Tarnowa zapraszają Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie oraz Rada Osiedla nr 6 „Zabłocie-Gumniska”.

VI Gminny Dzień Seniora w Koszycach Wielkich

2018-10-03 Rozrywka

Gmina Tarnów zaprasza w czwartek, 4 października do Koszyc Wielkich na VI Gminny Dzień Seniora, połączony z koncertem Teresy Werner.

Dzień Babiego Lata

2018-10-01 Rozrywka

Piękna słoneczna pogoda i piknikowy nastrój towarzyszyły uczestnikom niedzielnego Dnia Babiego Lata, zorganizowanego na tarnowskich Błoniach, czyli na terenach zielonych między stadionem lekkoatletycznym i Parkiem Strzeleckim.

II Otwarty Turniej Łucznictwa Tradycyjnego zakończył Zamkomanię

2018-10-01 Rozrywka

II Otwarty Turniej Łucznictwa Tradycyjnego zakończył w niedzielę dwunastą już edycję Zamkomanii. Łucznicze rozgrywki zostały zorganizowane przy ruinach zamku na Górze św. Marcina dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zakończenie sezonu motocyklowego w Tarnowie

2018-10-01 Rozrywka

Już po raz ósmy motocykliści z Tarnowa, regionu, Polski, a także Europy spotkali się na Placu Targowica, by wspólnie zakończyć sezon motocyklowy 2018.

W sobotę na tarnowskim rynku Dzień Baniek Mydlanych

2018-09-28 Rozrywka

W samo południe na rynku rozpocznie się Dzień Baniek Mydlanych. Organizatorzy zapewniają, że dobra zabawa czeka nie tylko dzieci, ale i dorosłych.