Z tej kategorii
Regionalne przysmaki na tarnowskim rynku

2018-08-13 Rozrywka

W niedzielę na tarnowskim rynku odbyła się kolejna już edycja Małopolskiego Festiwalu Smaku - największego wydarzenia kulinarnego w regionie, które Województwo Małopolskie organizuje już po raz czternasty. Dla wszystkich miłośników dobrego smaku, przygotowano prawdziwie letnią, regionalną i aromatyczną ucztę.

Darmowe lekcje tańców Latino w amfiteatrze

2018-08-07 Rozrywka

Tarnowskie Centrum Kultury oraz tarnowska Szkoła Tańca Sun Salsa serdecznie zapraszają w każdy wtorek sierpnia (7, 14, 21, 28) na darmowe lekcje tańców Latino na deskach Amfiteatru.

Małopolski Festiwal Smaku już 12 sierpnia

2018-08-08 Rozrywka

Przed nami największe wydarzenie kulinarne w regionie - Małopolski Festiwal Smaku, który Województwo Małopolskie organizuje na tarnowskim rynku już po raz czternasty. To wyjątkowa impreza z udziałem producentów regionalnych, lokalnych i tradycyjnych specjałów. Początek o godz. 10:00.

O.S.T.R. i Łąki Łan na święcie rowerzystów

2018-08-06 Rozrywka

Za nami „Małopolska Tour”, impreza będąca świętem rowerzystów - pasjonatów i amatorów dwóch kółek, ale również miłośników dobrej muzyki. Zwieńczeniem wydarzenia był koncert, podczas którego zagrali O.S.T.R. oraz Łąki Łan.

Festiwal TuchoViniFest - święto wina i lokalnych winnic

2018-08-06 Rozrywka

W niedzielę, 5 sierpnia w Tuchowie miłośnicy wina i pasjonaci enoturystyki spotkali się na III Międzynarodowym Festiwalu Wina TuchoViniFest.

Tarnowscy Pogromcy SMOgA

2018-08-07 Rozrywka

W sobotę, 25 sierpnia 2018 roku, w godzinach od 10:00 do 18:00 na Tarnowskich Błoniach obok Parku Strzeleckiego odbędzie się trzeci już edukacyjny piknik na rzecz przeciwdziałania niskiej emisji w Tarnowie pod nazwą „Tarnowscy Pogromcy SMOgA. STOP niskiej emisji w Tarnowie”.

Biblioteka w Skrzyszowie zaprasza na... potańcówkę

2018-08-01 Rozrywka

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza na wakacyjne potańcówki plenerowe. Najbliższa potańcówka odbędzie się w niedzielę, 5 sierpnia w altanie przy budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Pogórskiej Woli.

Zlot food trucków w Tarnowie

2018-07-30 Rozrywka

Weekendowy zlot mobilnych knajpek na kółkach, czyli samochodów przystosowanych do funkcji gastronomicznych, z angielskiego zwanych food truckami, cieszył się dużym zainteresowaniem amatorów jedzenia, smacznego, choć niekoniecznie zdrowego.