Z tej kategorii
Studencka Noc Filmowa [KONKURS]

2019-05-14 Rozrywka

Nieprzespana noc powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości, kino Cinema3D zaprasza na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów.

Rozpoczynają się juwenalia

2019-05-16 Rozrywka

Juwenaliowy maraton filmowy rozpocznie tegoroczne święto studentów w Tarnowie. Wydarzenie odbędzie się 16 maja w kinie Cinema3d. Początek o godz. 17.30.

Mnóstwo atrakcji dla dużych i małych. Piknik rodzinny przy CSM

2019-05-13 Rozrywka

Koncerty, pokazy, degustacje, warsztaty, gry terenowe, konkursy i zabawy na świeżym powietrzu – m.in. takie atrakcje czekały na uczestników pikniku przy Centrum Sztuki Mościce, inaugurującego trzecią edycję Małopolskich Dni Rodziny.

Piknik Ogrodniczy w Parku Sanguszków

2019-05-13 Rozrywka

W niedzielę w Parku Sanguszków odbył się piknik dla miłośników przyrody, kwiatów oraz wypoczynku na świeżym powietrzu. Imprezę zorganizował Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych.

Tarnowski Dzień Hetmański

2019-05-10 Rozrywka

Będzie turniej łuczniczy, koncert muzyki dawnej czy piknik historyczny. Tak zapowiada się dwudniowe świętowanie II Dnia Hetmańskiego, które zaplanowano 17 i 18 maja w Tarnowie.

Mali geniusze w Amfiteatrze Letnim

2019-05-10 Rozrywka

Czy można rozmawiać z telewizorem? Jak się steruje robotem? Co to jest kuchnia molekularna? Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań będzie można poznać 18 maja w Amfiteatrze Letnim podczas imprezy Klub Młodego Geniusza.

Piknik Ogrodniczy w Parku Sanguszków

2019-05-09 Rozrywka

Popisy lotnicze, warsztaty carvingu i bukieciarstwa, pokaz kulinarny Adama Gesslera, Bieg Sanguszków oraz VI Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking – tak w skrócie będzie wyglądał Integracyjny Piknik Ogrodniczy. Imprezę zaplanowano 12 maja w Parku Sanguszków.

Juwenaliowy Maraton Filmowy w Cinema3D

2019-05-09 Rozrywka

Czwartek 16 maja zostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich tarnowskich żaków. Tego dnia w Kinie Cinema3D obędzie się „Juwenaliowy Maraton Filmowy” podczas którego studenci będą mogli zobaczyć takie hity filmowe jak „Hellboy” oraz przedpremierowo „John Wick 3”. Projekcję filmów poprzedzi występ Wojciecha Pięty.