Z tej kategorii
Monster Truck Show. Widowiskowe pokazy z udziałem kaskaderów w Tarnowie [KONKURS]

2019-09-17 Rozrywka

Przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce samochodu, kontrolowane wypadki, ogromne Monster Trucki, pirotechnika i muzyka – tak zapowiada się wielkie Monster Truck Show, które odbędzie się w Tarnowie na parkingu starej "Kapłanówki" w dniach 20-21 września.

Zespół See You Later nagrał swój pierwszy klip. Podoba wam się Tarnów widziany przez żółte okulary?

2019-09-16 Rozrywka

Młody tarnowski zespół See You Later nagrał swój pierwszy klip do piosenki "Take Me". Utrzymany w lekkim, energetycznym, wakacyjnym klimacie singiel został hitem realizowanej przez Gemini Park wizerunkowej kampanii "Tarnowskie oblicza mody". Zdjęcia do teledysku kręcono m.in. w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury i na Placu Sobieskiego.

Małopolska promowała się na dożynkach prezydenckich w Spale

2019-09-16 Rozrywka

W niedzielę w Spale odbyły się główne uroczystości Dożynek Prezydenckich. Rolnikom za ich pracę i plony dziękowali między innymi prezydent Andrzej Duda i minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Dwudniowym uroczystościom towarzyszył szereg atrakcji m.in.: konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy, występy zespołów ludowych, a także kiermasze, zabawy dla dzieci oraz Miasteczko Regionów, w którym zaprezentowało się również województwo małopolskie. Nasz region reprezentowała Anna Pieczarka z zarządu województwa oraz Iwona Gibas, wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Strzelać każdy może... czyli 5. Tarnowski Piknik Strzelecki

2019-09-16 Rozrywka

W sobotę na strzelnicy LOK odbyła się piąta edycja Tarnowskiego Pikniku Strzeleckiego. Pod okiem doświadczonych instruktorów można było postrzelać z broni palnej i pneumatycznej, jak też obejrzeć wystawę historycznej i współczesnej broni kolekcjonerskiej. Oczywiście nie zabrakło również stoiska Zakładów Mechanicznych.

Piknik i pchli targ na Piaskówce

2019-09-16 Rozrywka

Po raz kolejny na Piaskówce odbędzie się piknik „Jak dobrze mieć sąsiada”. W ramach jesiennej edycji wydarzenia zaplanowano m.in. pchli targ, grę terenową i warsztaty wykonywania domków dla owadów. Impreza odbędzie się 21 września w godz. 14 do 18.

Chcesz postrzelać z broni? Przyjdź w sobotę na Piknik Strzelecki

2019-09-11 Rozrywka

Strzelanie z broni palnej i pneumatycznej, wystawa historycznej i współczesnej broni kolekcjonerskiej, pokazy grupy rekonstrukcyjnej. Takie wydarzenia zaplanowano w ramach piątej edycji Tarnowskiego Pikniku Strzeleckiego, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 września.

Targi ślubne w Dworze Prezydenckim w Zgłobicach

2019-09-11 Rozrywka

W niedzielę, 22 września w godz. od 11:00 do 17:00, w Dworze Prezydenckim Boutique Hotel & SPA w Zgłobicach odbędzie się XVI jesienna edycja Targów Ślubnych. Swoją ofertę zaprezentuje ponad czterdziestu wystawców. Wstęp jest bezpłatny.

Tarnowska starówka świętowała

2019-09-09 Rozrywka

Rada Osiedla Starówka już po raz trzeci zorganizowała Święto Tarnowskiej Starówki, łączące muzykę, animacje i warsztaty. W programie sobotniej imprezy znalazły się m. in. warsztaty z fotografii otworkowej i koncerty zespołów Balkan Scream oraz Sokół Orchestra, które swoją muzyką przywołały klimat słonecznych Bałkanów.