Z tej kategorii
Zabawnie, refleksyjnie i widowiskowo - drugi dzień teatrów ulicznych w Tarnowie

2020-09-06 Rozrywka

Podczas drugiego dnia Festiwalu Teatrów Ulicznych 33. ULICA tarnowską publiczność rozśmieszali komicy z Francji. Na rynku wystąpili Roland Zee Company i Compagnie l’Excuse.

"Dziwne zdarzenia". Do Tarnowa powrócił Festiwal Teatrów Ulicznych

2020-09-05 Rozrywka

W pierwszy wrześniowy weekend tarnowski rynek i boisko przy Pałacu Młodzieży zamieniły się w niecodzienne teatralne sceny. Tegoroczna edycja Festiwalu Teatrów Ulicznych 33. ULICA przebiegała pod hasłem „Dziwne zdarzenia”. Wystąpiło w niej siedem teatrów z Polski, Chile i Francji. Przedstawienia prezentowane były na rynku oraz na boisku przy Pałacu Młodzieży.

Tarninowe Koralobranie, czyli piknik z atrakcjami na Kantorii

2020-08-31 Rozrywka

W sobotę już po raz siódmy odbył się organizowany przez miasto piknik pod nazwą "Tarninowe Koralobranie".

Zlot food trucków, czyli jedzenie z całego świata przed Gemini Park

2020-08-30 Rozrywka

Za sprawą food trucków teren przed centrum handlowym Gemini Park na trzy dni zamienił się w plenerową restaurację. Od piątku do niedzieli można było tam spróbować potraw z różnych zakątków świata.

Berneńczyki paradowały po Tarnowie

2020-08-09 Rozrywka

W sobotę już po raz siódmy odbył się Tarnowski Zjazd Berneńczyków. W wydarzeniu uczestniczyło kilkudziesięciu właścicieli berneńskich psów pasterskich wraz ze swoimi pupilami.

Cyrk z hologramami zwierząt w Tarnowie. Wygraj bilety!

2020-08-03 Rozrywka

Już w najbliższy czwartek, 6 sierpnia do Tarnowa przyjedzie Cyrk Wictoria. Podczas widowiska będzie można zobaczyć m.in. hologramy zwierząt.

Przy Parku Sanguszków stanął foodtruck

2020-07-25 Rozrywka

Hoku - czarny gastronomiczny samochód z palmami - od piątku stacjonuje na placu przy Parku Sanguszków w Tarnowie. Jego specjalnością są przygotowywane na ciepło włoskie kanapki panini i sycące śniadania.

Raj dla miłośników czarnych krążków. Kiermasz Płyt Winylowych w Galerii Tarnovia

2020-07-05 Rozrywka

Setki płyt winylowych i płyt CD, nowe i używane krążki, wśród których nie brakowało kolekcjonerskich perełek – wszystko to można było znaleźć w sobotę Galerii Tarnovia, gdzie po raz kolejny odbył się Kiermasz Płyt Winylowych. Zobacz zdjęcia.