Zobacz, jak czytelnicy tarnow.net.pl bawili się w Rabce
access_time 2019-08-27 12:00:00
Kierunek - Rabka Zdrój. To właśnie tam wysłaliśmy rodzinę pani Anety, która wygrała w naszym konkursie "Rodzinny weekend w Rabce", w którym nasi sponsorzy zadbali o dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie i pakiet rozrywek.

- To był piękny weekend. Bardzo nam się podobało. Wszystko było na najwyższym poziomie. - relacjonuje pani Aneta Gawron - Prawdziwą furorę zrobił samochód - Volkswagen T-Cross, który użyczył salon Volkswagena Porsche Tarnów. Zainteresował wszystkich, nawet najmłodszą córeczkę, która wprawdzie jeszcze nie mówi, ale swój zachwyt wyrażała ciągłym o... o... o !!!  Bardzo nam się podobał panel multimedialny. Samochód pozytywnie zaskoczył też męża, który jest zawodowym kierowcą. Jako, że jest dużej postury, nie w każdym samochodzie czuje się komfortowo, a T-Crossa właśnie chwalił za wygodę. Auto pozornie nie sprawia wrażenia tak przestronnego i pojemnego, jakim jest w rzeczywistości! W Villi Medica dostaliśmy piękny apartament z aneksem kuchennym i obłędnym widokiem z balkonu na Rabkę. To naprawdę wspaniałe miejsce z pysznym, domowym jedzeniem i przesympatyczną obsługą. Park Rozrywki Rabkoland zwiedziliśmy w drugim dniu, tak więc mieliśmy dużo czasu na zabawę... A zabawa jest tam przednia. Dzieci nie chciały z niego wychodzić. Podczas pobytu w Rabce zwiedziliśmy jeszcze oczywiście wspaniały Park Zdrojowy i Skansen Taboru Kolejowego w pobliskiej Chabówce.

Na pytanie, czy weźmie udział w kolejnych naszych konkursach, pani Aneta, odpowiada z uśmiechem: - Zdecydowanie tak! Jeśli tylko nagrody wzbudzą moje zainteresowanie, to na pewno wezmę. Przekonałam się, że warto, że naprawdę można wygrać. Muszę tu powiedzieć, że jestem pod miłym wrażeniem zarówno redakcji portalu, obsługi Salonu Volkswagena Porsche Tarnów, parku Rabkoland, jak i Villi Medica. Wszędzie przyjęto nas bardzo życzliwie i w miłej atmosferze. Nie było żadnego stresu, presji czy nacisków. Wręcz przeciwnie - czuliśmy się naprawdę wyjątkowo. Tak więc szczerze polecam tarnow.net.pl i konkursy, w których naprawdę można wygrać!

Sponsorami nagród w naszym konkursie byli: Salon Volkswagena Porsche Tarnów, ośrodek wypoczynkowy Villa Cassia - Villa MedicaRABKOLAND oraz portal tarnow.net.pl. 

Komentarze...