Zamknięcie sezonu food trucków w Tarnowie. Kto chce vouchery?
access_time 2019-08-26 11:44:00
Centrum Handlowe Echo i organizacja Futraki zapraszają wszystkich miłośników dobrego jedzenia na drugi w tym roku piknik kulinarny przy CH Echo. Impreza zamykająca streetfoodowy sezon w mieście odbędzie się w dniach 30 sierpnia do 1 września. Food trucki, jak zwykle, zaoferują duży wybór dań z różnych stron świata.
30, 31 sierpnia i 1 września (piątek, sobota, niedziela) w godz. od 10. do 20. parking przy CH Echo będzie kusić mieszkańców Tarnowa zapachami wspaniałych potraw przyrządzanych przez prawdziwych pasjonatów kulinariów. To najlepsze zaproszenie do ucztowania w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją będzie kilkanaście food trucków - aut przystosowanych  do przygotowywania i wydawania posiłków. 
 
Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od wyjątkowych meksykańskich buritto, poprzez azjatyckie dania z woka i oryginalne burgery, aż po słodkie hiszpańskie churrosy i lody tajskie. Bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.
 
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa. 
 
Impreza odbędzie się przy ul. Błonie 2 w Tarnowie. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
 
 
Odwiedzą Was m. in.:
  • Arktos Cream Mobilna Lodziarnia Gastronomiczna!
  • Pan Burger - amerykańskie burgery!
  • Skok Na Wok - Food Truck - makaron chow mein!
  • PAN FRYTA - frytki belgijskie!
  • Le mini lemoniada - lemoniada molekularna!
  • Churros - Złote Paluchy - Łódź - hiszpańskie churros!

 

UWAGA konkurs!

Mamy do rozdania pięć pojedynczych voucherów na to wydarzenie. Jak je zdobyć? Napisz jakiego dania chciałbyś spróbować podczas zlotu food trucków? Odpowiedź wraz z krótkim uzasadnieniem zamieść pod postem konkursowym na naszym fanage'u

Jeśli natomiast nie masz Facebooka, odpowiedź prześlij wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl. W temacie wiadomości wpisz "Zamknięcie sezonu food trucków". Zwyciężą autorzy najciekawszych wpisów.

Zabawa trwa do 28 sierpnia, do północy.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo.

Komentarze...