Wyniki konkursu "Rodzinny weekend w Rabce". Znamy zwycięzcę!
access_time 2019-08-22 11:22:00
Wyłoniliśmy zwycięzcę konkursu, w którym do wygrania był rodzinny pobyt w Rabce-Zdroju. Autorka zwycięskiego zdjęcia wraz z rodziną spędzi weekend w malowniczej scenerii Rabki-Zdroju z zakwaterowaniem, wyżywieniem i pakietem rozrywek.

Do redakcji nadeszło wiele zdjęć, z których musieliśmy wybrać to jedno, najbardziej urzekające i wyjątkowe. Przypomnijmy, żeby wygrać weekend w Rabce, należało pokazać nam na zdjęciu, jak spędzacie czas ze swoimi dziećmi i w ciekawy sposób je zatytułować.

Większością głosów zdecydowaliśmy, że konkurs wygrywa pani Aneta Gawron, która udowadnia, że rodzinne rowerowanie to fantastyczny sposób na wspólne, aktywne i zdrowe spędzanie czasu. Dostarcza nie tylko wielu wspaniałych wrażeń i niczym nieskrępowanej radości, ale jest też doskonałym sposobem na zaszczepienie w dzieciach sportowej pasji. Gratulujemy wygranej! Poniżej publikujemy zwycięskie zdjęcie pt. "Kierownica, siodło, koła, na tym punkcie mamy fioła".

Sponsorami nagród w naszym konkursie są: Salon Volkswagena Porsche Tarnów, ośrodek wypoczynkowy Villa Cassia - Villa MedicaRABKOLAND oraz portal tarnow.net.pl.

Komentarze...