„Bajkowa Akademia” - warsztaty dla dzieci
access_time 2019-06-17 03:34:00
W dniach 1 - 5 lipca, w godz. od 9:00 do 15:00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie odbędą się warsztaty teatralno - muzyczne dla dzieci w wieku 7 - 11 lat.

Głównym celem tych zajęć jest stworzenie dzieciom przestrzeni do rozwijania ich wyobraźni i kreowania rzeczywistości na teatralnej scenie. Finałem warsztatów będzie występ uczestników przed publicznością, ostatniego dnia warsztatów, 5 lipca.

Zajęcia poprowadzi aktorka Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie Monika Wenta, specjalizująca się w warsztatach dla dzieci i młodzieży. Piotr Niedojadło, pianista i kompozytor będzie odpowiadał za oprawę muzyczną i wokalną warsztatów. Prace nad kostiumami i rekwizytami poprowadzi Agnieszka Jasielec. Dodatkowo do grupy dzieci będzie przydzielonych dwoje opiekunów.

- Finałowy występ będzie oparty na bajkach, które znajdują się w repertuarze tarnowskiego teatru m.in. „Akademia Mr Kleks”, „Król Maciuś Pierwszy” oraz „Pinokio”. Każda z nich niesie za sobą ważne przesłanie dla najmłodszych widzów. W trakcie warsztatów uczestnicy dobrze się zapoznają z ich bohaterami, by na zakończenie móc wystąpić przed najbliższymi na profesjonalnej scenie - mówi Monika Wenta, prowadząca warsztaty.

Koszt warsztatów to 390 zł od osoby. W cenie jest udział w tygodniowych zajęciach (od 1 do 5 lipca, w godz. 9:00 do 15:00), ciepły posiłek i ubezpieczenie.

Zapisy pod numerem telefonu 784 976 025 oraz 14 688 32 88. Ilość miejsc ograniczona.

Fot. Artur Gawle

Komentarze...