Frezowanie al. Solidarności. Będą utrudnienia
access_time 2019-06-12 11:58:00
Jutro, 13 czerwca, drogowcy będą frezować nawierzchnię remontowanego odcinka alei Solidarności. Jak zapewnia magistrat, godziny prowadzenia prac zostały tak dobrane, aby kłopoty z przejazdem były jak najmniejsze.

Prace zostaną przeprowadzone poza godzinami największego ruchu. Obejmą fragment alei Solidarności od skrzyżowania z ulicą Klikowską do przejścia dla pieszych przy Urzędzie Skarbowym. Samo skrzyżowanie z Klikowską nie będzie frezowane. Pierwszy etap prac rozpocznie się o godzinie 8 i potrwa do 14, drugi zaplanowano od godziny 16 do 22 lub dłużej, jeżeli zajdzie taka potrzeba, po to, aby skończyć pracę w ciągu jednego, jutrzejszego dnia.

Frezowanie starej, zniszczonej nawierzchni alei Solidarności jest konieczne, aby móc zastąpić ją nową, bardziej komfortową. Praca maszyny frezującej i spory ruch pojazdów ciężarowych, odwożących zebrany z jezdni materiał na plac składowy przy ulicy Komunalnej spowolnią przejazd. Wystąpić mogą także utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Kierowcy proszeni są o zwracanie uwagi na zmiany w organizacji ruchu, w tym na dodatkowe znaki drogowe, które zostaną ustawione na remontowanej ulicy. Ruchem będą kierowały uprawnione do tego osoby. 

Komentarze...