Maraton Potworów w Cinema3D
access_time 2019-06-13 09:00:00
Nieprzespana noc powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości, kino Cinema3D zaprasza na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów.

Maratony filmowe - Jeden film to za mało!

14 czerwca odbędzie się Maraton Potworów z premierą filmu Godzilla II: Król Potworów. Tylko tej nocy Godzilla i King Kong będą królować na wielkim ekranie. Startujemy już o godz. 21:00.

Start maratonu: 14 czerwca I godz 21:00
Zagramy 3 filmy: Godzilla, Kong: Wyspa Czaszki, Godzilla: Król potworów
Cena biletu - 30 zł!

Godzilla 
Film opowiada poruszającą historię o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Budzący respekt Godzilla powraca, by przywrócić światu równowagę, gdy ludzie okazują się bezbronni.

Kong: Wyspa Czaszki
"Kong: Wyspa Czaszki" opowiada o początkach legendy o King Kongu. Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku - tak samo pięknej, jak zdradliwej - nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.

Godzilla: Król potworów 
Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację... a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

CENNIK BILETÓW
Normalny - 30 zł

Ceny biletów obowiązują na cały maraton.

Bilety do nabycia w kasach kinach lub systemie online.
Informujemy, że nie jest prowadzona rezerwacja miejsc dla tego wydarzenia.
Podczas maratonu obowiązuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!

 

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Maraton Potworów.

Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym Fanpage'u. Macie czas do 13 czerwca, do północy. 

Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Powodzenia!

Komentarze...