Warsztaty Laboratorium Artystycznego MINI-LAB
access_time 2019-05-08 05:22:00
Centrum Sztuki Mościce zaprasza na Warsztaty Laboratorium Artystycznego MINI-LAB dla dzieci od 5 roku życia, podczas których mogą wykonać wyjątkowe prezenty na szczególne okazje.

Warsztaty okazjonalne: Dzień Mamy, Dzień Dziecka, Dzień Taty, Powitanie Wakacji. 

Warsztaty z cyklu Laboratorium Artystyczne MINI-LAB - zapewniają wyjątkowe chwile, wykwalifikowaną kadrę i pięknie wykonane przedmioty na specjalne okazje! Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia!

Zapraszamy na następujące warsztaty tematyczne:

  • Warsztaty Na Dzień Mamy: Lawendowa Szkatułka, 23 maja 2019 (czwartek) czas trwania: 16.30 - 18.00
  • Warsztaty na Dzień Dziecka: Sowa Maskotka, 30 maja 2019 ( czwartek) czas trwania: 16.30-  18.00
  • Warsztaty na Dzień Taty: Podkładka I Brelok Do Kluczy Dla Taty, 13 czerwca 2019 (czwartek), czas trwania: 16.30 - 18.00
  • Powitanie Wakacji: Pamiętnik Wakacyjny i Torebka Filcowa Na Wakacyjne Skarby, 27 czerwca 2019 (czwartek), czas trwania: 16.30 - 18.00

 
Szczegóły:

Lawendowa Szkatułka
Nasze wspaniałe Mamy niebawem będą obchodzić swoje święto. Sprawmy, by w ten szczególny dzień czuły się jeszcze bardziej kochane i jeszcze bardziej wyjątkowe. Obdarujmy je miłością i prezentami, a jak wiadomo nie od dziś – te ręcznie robione cieszą najbardziej! Podczas warsztatów uczestnicy wykonają wyjątkowy prezent dla swoich mam. Każdy przyozdobi pudełko  z łuby metodą decoupage. Będzie to niezwykle osobisty i emocjonalny prezent dla najważniejszej osoby w życiu każdego dziecka - MAMY.

Sowa - Maskotka
Każde z dzieci marzy o swojej kochanej maskotce przytulance. Ponieważ w Centrum Sztuki Mościce tworzymy wszystko co jest niepowtarzalne i unikatowe, zapraszamy na warsztaty gdzie dzieci będą mogły wykonać swoje własne maskotki. Tego dnia Dzieci będą wypychały maskotki i przyozdabiały je za pomocą: guzików, filców, koronek, tasiemek i cekinów. Uczestnikom zapewniamy materiały potrzebne do wykonania SOWY. Gotową maskotkę uczestnik zabiera do domu! 

Podkładka I Brelok Do Kluczy Dla Taty
Pamiętajcie o drobnym upominku dla Taty. Spędźcie ze sobą trochę czasu i razem świętujcie ten wyjątkowy dzień. Na naszych warsztatach dzieci stworzą piękne dzieła, które z pewnością wzruszą nawet największego Tatę-twardziela. Podczas warsztatów dla swojego ukochanego Taty każde dziecko wykona z potrzeby serca płynący prezent: brelok i podkładkę, które oryginalnie zapakowane zabierze do domu.

Pamiętnik Wakacyjny i Torebka Filcowa Na Wakacyjne Skarby
Przygotujmy się do wakacji w sposób kreatywny. Zapraszamy dzieci do wykonania pamiętnika, w którym zapiszą, nakleją lub narysują wszystko to, co zobaczą podczas wakacji. Aby ten wyjątkowy pamiętnik nigdzie się nam nie zapodział, podczas warsztatów dzieci wykonają jeszcze filcową torebkę, w której zamieszkają wspomnienia z wakacji. Podczas warsztatów uczestnicy wykorzystując różnorodne materiały i techniki plastyczne, a także swoją kreatywność - wykonają pamiętnik i filcową kopertówkę. Wszystkie wytworzone przez dzieci prace są zabierane do domu!
Warsztaty prowadzone przez animatorów z Fundacji Pracownia Kreatywna pracowniakreatywna.org 

INFORMACJE/ZAPISY/BILETY:

Zarezerwuj miejsce pod numerem: 535 550 070 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00) lub mailowo: a.banach@csm.tarnow.pl
Ilość miejsc - 15 osób - dzieci od 5 lat - jedna grupa
Kup bilet w ciągu 5 dni od rezerwacji - kasa lub przelew.
Cena warsztatów: 35 zł (materiały do wykonania warsztatów wliczone w cenę).
Rezerwacja bez wykupionego biletu będzie automatycznie anulowana. Nie można zakupić biletu bez wcześniejszej rezerwacji.

Komentarze...