Juwenaliowy Maraton Filmowy w Cinema3D
access_time 2019-05-09 03:51:00
Czwartek 16 maja zostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich tarnowskich żaków. Tego dnia w Kinie Cinema3D obędzie się „Juwenaliowy Maraton Filmowy” podczas którego studenci będą mogli zobaczyć takie hity filmowe jak „Hellboy” oraz przedpremierowo „John Wick 3”. Projekcję filmów poprzedzi występ Wojciecha Pięty.

Maraton będzie połączony wraz z oficjalnym otwarciem XIII Juwenaliów Tarnowskich, na którym Prezydent Miasta Tarnowa przekaże studentom klucze do miasta. Start imprezy planowany jest na godzinę 17.30 - odbędą się wtedy krótkie wystąpienia władz Miasta oraz Uczelni. O godz. 18 ruszy występ stand up’owca – Wojciecha Pięty

Szczegółowy program Juwenaliów Tarnowskich 2019 dostępny pod adresem: www.facebook.com/events
Bilet na całość wydarzenia w cenie 20 zł, możesz kupić tutaj

Wojtek Pięta wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny. Mówi o życiu widzianym z perspektywy chłopaka, który rzucając pracę, niedawno rozpoczął swoją nową drogę życia. Jego występ to nie tylko żarty z absurdów codzienności, ale również opowieść o życiu człowieka, który za tymi żartami stoi. Trudy występowania, pisania tekstów i tworzenia kanału na youtube obnażone przed publicznością i podane żartem, który momentami przekracza pewne granice, ale zawsze zmusza do myślenia.

Komentarze...