Goodfest w Dębicy
access_time 2019-05-08 03:15:00
Tradycyjnie już, Firma Oponiarska Dębica S.A. razem z Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o zapraszają mieszkańców Dębicy i okolic na Goodfest – flagową imprezę przyciągającą co roku tysiące uczestników. Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę, 29 czerwca, a jej gwiazdami muzycznymi będą: wokalista i raper Smolasty oraz kultowy zespół Wilki.

Goodfest będzie kontynuował swoją formułę z poprzednich lat, która wpisuje się w strategię społecznej odpowiedzialności Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. W ciągu dnia organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców z całymi rodzinami na piknik z bogatą ofertą atrakcji dla dzieci i młodzieży. Nie zabraknie m.in. angażujących rozrywek przygotowanych razem z Dziecięcym Uniwersytetem Technicznym oraz aktywności sportowych. Na zakończenie imprezy zagrają: gwiazda młodego pokolenia, wokalista, raper i producent muzyczny o pseudonimie Smolasty, którego utwory mają już kilkadziesiąt milionów wyświetleń na YouTube, a także kultowy zespół polskiej muzyki rockowej, mający niezliczoną liczbę hitów zespół Wilki.

Serdecznie zapraszam mieszkańców Dębicy i okolic na tegoroczną edycję Goodfestu. Wierzę, że przygotowane przez nas aktywności po raz kolejny spotkają się z ciepłym przyjęciem wszystkich gości, a wieczorne koncerty, jak co roku przyciągną tysiące fanów muzyki. Goodfest będzie doskonałą okazją, aby w niecodzienny sposób spędzić sobotnie popołudnie, szczególnie w kontekście obchodzonego w tym roku 80-lecia naszego zakładu produkcyjnego. Spotkajmy się więc razem w czerwcu i wspólne celebrujmy ten jubileusz. – powiedział Leszek Szafran, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Goodfest 2019 rozpocznie się w sobotę, 29 czerwca o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w Dębicy. 
Wstęp wolny. Więcej na www.goodfestdebica.pl
Partnerem wydarzenia jest Miasto Dębica.

Komentarze...