Z tej kategorii
Klasyka w Parku. W niedzielę koncert Dobosz Trio

2018-08-18 Kultura

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza kolejną odsłonę sierpniowych koncertów muzyki kameralnej "Klasyka w Parku". Tym razem w urokliwym plenerze przed siedzibą BWA usłyszymy Dobosz Trio. Wstęp oczywiście wolny.

Koncerty Finałowe Letniej Akademii Muzyki Festiwalu EMANACJE!

2018-08-17 Kultura

Najbliższy weekend, począwszy od piątku, stanowić będzie kwintesencję idei Festiwalu EMANACJE. Przekrój repertuarowy, uznani mistrzowie oraz utalentowani młodzi wykonawcy, eksperymentalne przedsięwzięcia muzyczne w pięknych lokalizacjach - to oferta dla melomanów na najbliższe dni.

Dzień Powiatu Tarnowskiego na Międzynarodowych Targach Sztuki Ludowej w Krakowie

2018-08-17 Kultura

Na krakowskim rynku trwa wielkie 18-dniowe święto folkloru - 42. Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej, święto folkloru, rękodzieła artystycznego i tradycji ludowej. Podczas targów prezentowały się również zespoły z terenu Powiatu Tarnowskiego.

Już dziś ostatni kameralny koncert z cyklu

2018-08-16 Kultura

Dziś w ramach „Był Sobie Blues” odbędzie się ostatni już tegoroczny kameralny koncert „Sam Na Sam z Bluesem” z udziałem duetu Swosza & Spałek. Początek o 18:30 w Amfiteatrze Letnim.

Koncertowa świąteczna środa w Amfiteatrze Letnim

2018-08-14 Kultura

15 sierpnia Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza do Amfiteatru Letniego na dwa koncerty. Pierwszym wykonawcą będzie trio Michała Króla, które wykona standardy jazzowe. Początek o 17:00. Drugim, wokalista i pianista Piotr Kita, który zaśpiewa kilkanaście najpopularniejszych przebojów muzyki rozrywkowej. Początek o 19:00.

Stradivarius zabrzmi w Kąśnej!

2018-08-14 Kultura

Instrument zbudowany w 1685 roku przez legendarnego lutnika Antonio Stradivariego pojawi się wraz z Maestro Januszem Wawrowskim w finale Festiwalu Bravo Maestro 25 sierpnia w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.

W niedzielę rozpocznie się Vitis Music Sfera Festival

2018-08-10 Kultura

Vitis Music Sfera Festival to druga edycja wyjątkowego tygodniowego wydarzenia muzycznego, jedynego w Polsce festiwalu, który odbywa się na szczycie winnicy w Janowicach koło Tarnowa. Festiwal rozpocznie się w najbliższą niedzielę i potrwa do 18 sierpnia.

W sobotę na tarnowskim rynku zabrzmi muzyka filmowa

2018-08-17 Kultura

W sobotę, 18 sierpnia, na tarnowskim Rynku zagości Polska Orkiestra Muzyki Filmowej. Artyści zaprezentują nie tylko utwory znane z najbardziej kultowych filmów, ale również przeboje muzyki rozrywkowej. Repertuar dobrany jest w taki sposób, by trafił do wszystkich pokoleń.