Babski Poniedziałek z "Podłym, okrutnym, złym" [KONKURS]
access_time 2019-04-30 08:03:00
Kino Millennium zaprasza do świeżo wyremontowanej Sali Widowiskowej na największe kobiece wydarzenie w regionie - "Babski Poniedziałek". W programie wieczoru film o Tedzie Bundym - seryjnym mordercy o twarzy anioła i niezwykłej inteligencji, zagranym fenomanalnie przez Zaca Efrona (kojarzonego do tej pory głownie z ról w komediach romantycznych), poza tym kiermasz, konkursy oraz mnóstwo atrakcji.

"Babski Poniedziałek" - 6 maja
na Dużej Sali Kina Millennium!
Pokaz filmu "Podły, okrutny, zły"
godz. 17:00 kiermasz, godz. 18:00 seans filmowyBilety: 14 zł panie, 18 zł panowie
 

"Podły, okrutny, zły"
Prawdziwa historia seryjnego mordercy Teda Bundy'ego (w tej roli doskonały Zac Effron), którego zbrodnie wstrząsnęły Ameryką w latach 70-tych. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. Przez parę lat tworzyli sielankową rodzinę. Ideał runął, gdy Ted został aresztowany pod zarzutem makabrycznych zbrodni. Przystojny, czarujący, charyzmatyczny, czy podły, okrutny, zły? Losy Bundy'ego śledzi cała Ameryka - to pierwszy proces w historii transmitowany przez telewizję. Zakochane kobiety przyjeżdżają na salę sądową. Bundy zyskuje medialną sławę oraz rzeszę wierzących w jego niewinność fanek. Liz musi zdecydować, czy pozostać u jego boku, czy chronić siebie i córkę?

 

UWAGA KONKURS!

Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na "Babski Poniedziałek"! Aby zdobyć jedno z nich, odpowiedz na pytanie: Który z filmowych seryjnych morderców przeraził Cię najbardziej? Uzasadnij wybór, bo wygrają dwie najciekawsze odpowiedzi. Wpis zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na naszym FanPage'u

Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do niedzieli, 5 maja, do północy.

Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Powodzenia!

Komentarze...