Integracyjny Złaz „Witamy Bociana”.
access_time 2019-02-28 04:54:00
Komisja Ochrony Przyrody Oddziału PTTK „Ziemi Tarnowskiej” oraz działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Eugenii Gierat w Tarnowie, Koło PTTK nr 23 „Włóczykije”, zapraszają na VI Integracyjny Złaz „Witamy Bociana”.

Odbędzie się on w środę 20 marca, a jego uczestnicy pokonywać będą trasy – jedna z nich dostępna będzie dla wózków - prowadzące z Jodłówki Tuchowskiej oraz z Burzyna do bacówki na Brzance. Zakończenie wędrówki planowane jest na godz. 11.30. Pół godziny później nastąpi uroczyste zakończenie Złazu, połączone z wręczeniem dyplomów dla wszystkich drużyn, pucharu dla najliczniejszej grupy uczestników oraz nagród za udział w konkursie „Bocian w gnieździe”.

W Złazie mogą wziąć udział drużyny zgłaszane przez szkoły, drużyny ZHP czy koła PTTK. Zgłoszenia wraz z listą uczestników i opiekunów oraz wpłatę za uczestnictwo - 10 złotych od osoby – można składać do piątku 8 marca w SOSW im. Eugenii Gierat, ul. Romanowicza 9, tel. 626-30-12, tel/fax 626-33-84, e-mail: sekretsosw@umt.tarnow.pl, soswtarn@poczta.onet.pl.

Komentarze...