Piłkarski Turniej Futsal Master
access_time 2019-02-15 03:22:00
W niedzielę, 17 lutego, w halach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupniczej odbędzie się turniej piłki nożnej Futsal Master. W zawodach, organizowanych przez Metal Gawro Tarnów i PWSZ, rywalizować będą zawodniczki i zawodnicy urodzeni w roku 2010 i młodsi. Honorowy patronat nad turniejem objął prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela.

W niedzielnym turnieju uczestniczyć będzie dwanaście drużyn, które w pierwszej fazie podzielone zostaną na dwie grupy. W grupie „A” (hala PWSZ) zagrają: Szkółka Piłkarska Metal Tarnów, Jadwiga Kraków, Cracovia, Okocimski Brzesko, Bronowianka Kraków oraz ASP Wisłoka Dębica. W grupie „B” (hala TOSiR) wystąpią natomiast: Metal Tarnów, AP Limanovia Limanowa, Piast Gliwice, Rekord Bielsko-Biała, Nowińska Akademia Futsalu GKS Ekom Invex Remedies Nowiny i KS Zakopane.

W grupach rywalizacja przebiegać będzie systemem każdy z każdym, przy czym trzy najlepsze drużyny zapewnią sobie awans do grupy finałowej (Liga Mistrzów – mecze w hali PWSZ), pozostałe zagrają natomiast w Lidze Europy, która swoje mecze rozgrywała będzie w hali TOSiR-u. Spotkania grupowe rozpoczną się o godz. 9, początek drugiej fazy rywalizacji zaplanowano natomiast na godz. 15.10.

Komentarze...