Z tej kategorii
Tarnowianka Emilia Nizio z tytułem wicemistrza Polski w tenisie

2019-01-16 Sport

Tarnowianka, Emilia Nizio zdobyła tytuł wicemistrza Polski w tenisie w grze pojedynczej oraz brązowy medal w grze podwójnej w Mistrzostwach Polski, odbywających się w Sobocie koło Poznania w dniach od 5 do11 stycznia.

Pierwsza wygrana ze zmianą miejsca

2019-01-15 Sport

W doskonałej sytuacji przed otwarciem rundy rewanżowej Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport stanął Gryf Borzęcin. Po pięciu zwycięstwach z rzędu zasiedli wygodnie na pozycji lidera, a w 13 kolejce nastała chwila, by zaatakować fotel lidera. Zadanie było o tyle ułatwione, że wyprzedzające ich Zakłady Mechaniczne poprosiły o przełożenie spotkania z ich udziałem. To samo zrobiło goniące ich Lumaro Elbud, więc swojej pozycji nie mogli w tym dniu stracić, a jedynie zyskać.

Światowy Dzień Śniegu na stoku "Jurasówka"

2019-01-15 Sport

Komenda Miejska Policji w Tarnowie, Stacja Narciarska „JURASÓWKA” i Licencjonowana Szkoła Narciarska „NARCIARZ” z Tarnowa zapraszają do Siemiechowa na Światowy Dzień Śniegu - World Snow Day, który odbędzie się 20 stycznia o godz. 10:00. To sztandarowa impreza Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, której celem jest promowanie wiedzy i zabaw na śniegu.

Wysokie zwycięstwo szczypiornistów MKS PM MPEC Tarnów

2019-01-14 Sport

W niedzielę juniorzy MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów podejmowali przed własną publicznością zespół MOSiR Bochnia.

Tarnowski Bieg z Pochodniami

2019-01-14 Sport

Tradycyjnie już w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się Tarnowski Bieg z Pochodniami.

Tarnowskie siatkarki nie zwalniają tempa

2019-01-14 Sport

W sobotę, w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów podejmowały przed własną publicznością w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi zespół Uni Opole.

Karting Grand Prix o Moto Serce WOŚP 2019

2019-01-14 Sport

W sobotę 12 stycznia, jak co roku o tej porze, w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów odbyły się tradycyjne już towarzyskie drużynowe zawody kartingowe o Moto Serce WOŚP. Wzięli w nich udział: kawalerowie, żonaci, kierowcy wyścigowi i rajdowi, motocykliści, kartingowcy i inni. Ta niezwykle ciekawa rywalizacja odbyła się w ramach XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Daniel Dutka przeszedł do Stali Mielec

2019-01-11 Sport

Daniel Dutka nie zagra w zespole trenera Ryszarda Tabora w rozpoczynającej się 26 stycznia rundzie rewanżowej I ligi grupy C. Tym samym kończy się jego ośmioletnia przygoda z SPR PWSZ Tarnów. 27-letni rozgrywający właśnie został zawodnikiem występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej, Stali Mielec.