Z tej kategorii
Historyczne punkty dla beniaminka

2017-11-22 Sport

Mistrzowie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport z sezonu 2016/2017, czyli Lumaro Elbud, przed piątą serią spotkań mieli aż dwa spotkania zaległe do rozegrania. Jednym z nich była konfrontacja na szczycie ligowej tabeli, gdyż po drugiej stronie meldowała się drużyna Sportmossimo.pl Grabówka.

Zwycięstwo "Jaskółek" na zakończenie rundy

2017-11-21 Sport

Zdecydowanym zwycięstwem zakończyli rundę jesienną piłkarze tarnowskiej Unii, którzy pewnie pokonali na własnym stadionie zajmującą 9 miejsce w III-ligowej tabeli drużynę Orląt Radzyń Podlaski 3-0.

Hit 4 rundy dla Mptrol Sharks, którzy tym samym zapewnili sobie już miejsce po rundzie zasadniczej

2017-11-21 Sport

W pierwszym sobotnim meczu doszło do starcia aktualnego lidera drużyny Mpetrol Sharks z drugim w tabeli Zdrowym Projektem a stawką tego meczu było pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej.

Tarnów gościł młodych mistrzów fechtunku

2017-11-20 Sport

W sobotę, w Hali Widowiskowo-Sportowej Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej w Tarnowie odbył się XIII Międzynarodowy Turniej Szermierczy dziewcząt i chłopców - „Złoty kasztan” zorganizowany przez MKS PM oraz Pałac Młodzieży Tarnów.

Niepodległościowe Zawody Pływackie w Dąbrowie Tarnowskiej

2017-11-17 Sport

W piątek 10 listopada 2017 roku, na Krytej Pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej przeprowadzone zostały zawody pływackie, które były jedną z imprez sportowych towarzyszących obchodom rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Awans szczypiornistów SPR PWSZ Tarnów do kolejnej fazy Pucharu Polski

2017-11-17 Sport

W środę, w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów rozegrali mecz z drużyną MTS Chrzanów w ramach małopolskich rozgrywek PGNiG Pucharu Polski w piłce ręcznej mężczyzn.

Bramkarz z czystym kontem i golem

2017-11-16 Sport

Pozycja bramkarza to w futsalu bardzo ważna postać i każdy o tym wie. Oczywistą sprawą jest to, że musi on bronić jak najlepiej dostępu do własnej bramki, a jeśli jest okazja to szybko wznowić grę. Nikt jednak się nie spodziewał, że zawodnik z założonymi rękawicami przesądzi o losach spotkania i zdobędzie jedynego gola w meczu.

13 Dąbrowski Bieg Niepodległości – radosne świętowanie na sportowo

2017-11-14 Sport

Dąbrowski Bieg Niepodległości zorganizowany przez Stowarzyszenie Run Team to świetny sposób na sportowe, radosne uczczenie Święta Niepodległości Polski. Dla ponad 300! osób z Dąbrowy Tarnowskiej oraz bliższych i dalszych okolic, nie była ważne jaką posiadali kondycję ani wiek. Ubrani w białe lub czerwone koszulki walczyli przy pięknej słonecznej listopadowej pogodzie w zawodach sportowych ku czci Tych, którzy zginęli dla wolności Polski.