Poszukiwani najlepsi małopolscy pracodawcy
access_time 2018-11-14 04:44:00
Znasz pracodawców, którzy wiedzą, że inwestowanie w rozwój pracowników i wspieranie godzenia życia zawodowego z rodzinnym to najlepsza droga do osiągniecia sukcesu w biznesie? Nie czekaj i już dziś zaproponuj swojego kandydata do Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy. Zgłoszenia w kategoriach Małopolski Pracodawca Roku lub Osobowość Roku można wysyłać do 11 stycznia 2019 roku.

Nie od dziś wiadomo, że sposób, w jaki funkcjonujemy na rynku pracy, ma istotny wpływ na nasze życie rodzinne. Dlatego tak ważne jest tworzenie warunków do godzenia życia zawodowego z prywatnym. By promować osoby oraz przedsiębiorców i instytucje publiczne, które w praktyce urzeczywistniają zasady work – life balance Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej po raz trzeci przyzna Małopolskie Nagrody Rynku Pracy. Mogą się o nie starać osoby i przedsiębiorcy realizujący inicjatywy wspierające małopolskich pracowników lub pracodawcy mający siedzibę lub miejsce prowadzenia działalności w województwie małopolskim.

Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach:

Osobowość Rynku Pracy – dla osób inicjujących przedsięwzięcia, które wspierają małopolskich pracodawców i pracowników, niwelują problemy i niedostatki rynku pracy lub promują dobre praktyki służące polepszeniu sytuacji mieszkańców regionu na rynku pracy.

Małopolski Pracodawca Roku

W tej kategorii zostaną przyznane dwie Nagrody:

Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników – dla pracodawców, którzy inwestują w rozwój zawodowy pracowników i wspierają ich w podnoszeniu kwalifikacji, zapewniają stabilność zatrudnienia i wywiązują się ze swoich zobowiązań wobec pracowników – m.in. stosują rozwiązania sprzyjające zarządzaniu wiekiem oraz adaptacji nowych pracowników w miejscu pracy;

Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie – dla pracodawców, którzy wykraczając poza obowiązki uregulowane przepisach prawa pracy, stosują również inne rozwiązania wspierające pracowników w godzeniu życia zawodowego z rodzinnym.

Wnioski o przyznanie Nagrody w kategorii Osobowość Rynku Pracy oraz Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników należy składać osobiście, mailowo lub listownie do 11 stycznia 2019 roku w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie. Natomiast kandydatury w kategoriach Małopolski Pracodawca Roku, Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie – w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Krakowie.

Laureatów nagrody poznamy na przełomie stycznia i lutego 2019 r. podczas Małopolskiej Konferencji Publicznych Służb Zatrudnienia.

Regulamin konkursu oraz wioski o przyganianie nagród do pobrania pod artykułem.

Komentarze...