Konferencja o zdrowiu w Wierzchosławicach
access_time 2018-10-24 04:42:00
We wtorek, 30 października o godz. 17.30 Urząd Gminy i Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach, zapraszają na konferencję o zdrowiu organizowaną we współpracy z Instytutem Profilaktyki Zdrowia.

Spotkanie odbędzie się w auli Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach. Wstęp na spotkanie bezpłatny, ale ze względu na  ograniczoną miejsc – prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc i odbiór  bezpłatnych wejściówek – tel 14 657 57 57. Rezerwacje przyjmuje recepcja  Centrum Kultury.  Dla osób, które przybędą na konferencję na konferencję  zostaną rozlosowane nagrody.

Konferencję poprowadzi mgr Karolina Kołodziej. Absolwentka Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (specjalizacja Biotechnologia  Żywności i Leków). Pracuje jako Specjalista Kontroli Jakości w przemyśle  farmaceutycznym. Przewodnicząca Komisji Żywienia i Suplementacji w  Instytucie Profilaktyki Zdrowia. Wielka pasjonatka zdrowego żywienia i życia w zgodzie z naturą. Zajmuję  się popularyzacją makrobiotyki oraz medycyny ortomolekularnej. Pomaga  zrozumieć społeczeństwu w jaki sposób można być przewlekle zdrowym, na  przekór wszystkiemu co nas dziś otacza.

Pamiętajmy – profilaktyka to skuteczny klucz do zdrowia i dobrego  samopoczucia. Na konferencji między innymi będą poruszane następujące  tematy:

Jak radzić sobie z zagrożeniami współczesnego życia? Jak walczyć z  pasożytami, boreliozą, chorobami układu krążenia i stawów? Jak skutecznie  odtruwać organizm z toksyn i odbudować prawidłową florę bakteryjną w  przewodzie pokarmowym? Jak poprawić przemianę materii i regenerować  narządy wewnętrzne? Jak zwiększyć przyswajanie spożywanych produktów,  zdolność wchłaniania wapnia? Jak skutecznie wzmocnić system odpornościowy  i bronić się przed nowotworami? Jak łagodzić stany zmęczenia, niepokoju,  nadpobudliwości nerwowej, depresji? Oraz jak poszerzyć swoją wiedzę na  temat zdrowego stylu życia?

Komentarze...