Zabiegi chirurgii plastycznej dostępne w Zespole Przychodni Specjalistycznych
access_time 2018-09-06 12:04:00
Od września w Przychodni przy ul. Curie będzie przyjmował dr Guido Libondi, specjalista w zakresie chirurgii plastycznej, onkoplastycznej oraz mikrochirurgicznych rekonstrukcjach piersi. Nowoczesny Oddział Chirurgii Jednego Dnia w Zespole Przychodni Specjalistycznych pozwala wykonywać tego typu zabiegi na najwyższym poziomie.

Zabiegi chirurgii plastycznej są ratunkiem dla tych, którzy z powodu różnych kompleksów związanych ze swoim wyglądem wstydzą się wyjść z domu. To np. problem z obwisłą skórą po gwałtownym odchudzaniu czy likwidacja szpecących blizn po różnych urazach albo oparzeniach, wstydliwe zmiany skórne czy problem z utratą piersi po chorobie nowotworowej lub ginekomastia czyli przerost piersi u mężczyzn.

–  Staramy się ciągle poszerzać ofertę usług medycznych i dostosowywać ją do potrzeb naszych pacjentów, dlatego teraz w naszym Oddziale Chirurgii Jednego Dnia będziemy wykonywać zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Posiadamy nowoczesną salę operacyjną wyposażoną w specjalistyczny aparat do znieczulenia, gwarantujący znieczulenie na najwyższym poziomie. Świetnie wyszkolony i ciągle podnoszący swoje kwalifikacje personel medyczny jest kolejnym naszym atutem – mówi prezes Zespołu Przychodni Specjalistycznych, lekarz Jarosław Kolendo.

Dr Guido Libondi, w Zespole Przychodni Specjalistycznych będzie zarówno konsultował (każdy czwartek między 15.00 a 18.00), jak i operował pacjentów.

Można się zapisywać (w ramach wizyt prywatnych) pod nr tel. 14 631 02 74.

Dr Guido Libondi

Absolwent Drugiego Uniwersytetu Neapolitańskiego we Włoszech. Autor wielu światowych publikacji. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej i w Centrum Oparzeniowym w szpitalu w Parmie. Odbył wiele staży międzynarodowych – m.in. w Parmie, Porto, Goteborgu, Chelmsford. W szpitalu St Andrew’s Centre for Plastic Surgery and Burns, Broomfield Hospital w Wielkiej Brytanii odbywał staż pod okiem międzynarodowego autorytetu w chirurgii rekonstrukcyjnej piersi profesora Venkat Ramakrishnana. Uczestniczy w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach. Sam jest autorem wielu publikacji i prezentacji dla światowych wydawnictw (m.in. Plastic& Reconstructive Surgery Journal). Jest członkiem Generalnej Izby Lekarskiej we Włoszech i Wielkiej Brytanii. Główne obszary działalności: ginekomastia, blizny, zmiany skórne, deformacje, rekonstrukcja piersi, implanty piersi, chirurgia onkoplastyczna, liposukcja.

Komentarze...