Ciekawy projekt dla miłośników historii w gminie Skrzyszów
access_time 2018-07-17 14:00:00
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza młodzież w wieku od 13 do 26 lat do udziału w projekcie pt. „Wolność jest nam dana, ale i zadana – 100 lat niepodległości”. Realizacja projektu polega na zebraniu grupy młodzieży, która pod okiem historyka stworzy folder dotyczący gminy Skrzyszów.

Tworzenie folderu będzie polegało na wcześniejszym zebraniu informacji na temat każdej miejscowości położonej na terenie gminy, a następnie opracowaniu zgromadzonych materiałów wspólnie z historykiem. Młodzież będzie także miała okazję włączyć się w gminne obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

Rekrutacja uczestników do projektu potrwa jeszcze do 28 lipca. Zgłoszenia będą przyjmowane w bibliotece w Szynwałdzie lub elektronicznie na adres poczty: gckib.filiawszynwaldzie@gmial.com.

Projekt „Wolność jest nam dana, ale i zadana – 100 lat niepodległości” realizowany jest w ramach programu „Bank Ambitnej Młodzieży”, który jest współfinansowany ze środków Fundacji Banku Zachodniego WBK – Grupa Santander.

Komentarze...