Darmowe masaże dla Mam z okazji ich święta
access_time 2018-05-24 04:28:00
To dobry sposób na zmęczenie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Leczy obolałe i napięte mięśnie, jest także prawdziwą przyjemnością dla ciała i ducha. Masaż relaksacyjny pleców, karku i głowy pomaga się odprężyć, na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii potrzebnej do codziennego funkcjonowania. Takie właśnie darmowe zabiegi podczas Dnia Matki w tarnowskim Pałacu Młodzieży proponuje Centrum Zdrowia Tuchów.

Szybkie tempo życia i ciągłe napięcie psychiczne sprawiają, że często czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. Aby zapomnieć o stresie i zregenerować utraconą witalność warto pomyśleć o masażu. Dobrze wykonany może dodać energii, wyciszyć i zrelaksować. Stosuje się go także, aby pozbyć się uporczywych bólów, zapobiec kontuzjom i wspomagać rehabilitację. Ponadto poprzez usprawnienie krążenia krwi i stymulację układu limfatycznego organizm szybciej pozbywa się toksyn.

Masaż poprawia też jędrność i elastyczność skóry. Dlatego Centrum Zdrowia Tuchów postanowiło zaprosić mamy z Tarnowa i okolic na chwilę relaksu z okazji ich święta. Imprezę zaplanowano 25 maja pomiędzy godziną 16:00 a 19:00. Aby zarejestrować się na konkretną godzinę wystarczy zatelefonować pod numer 14 653 51 01 . Początek rejestracji 24 maja o godzinie 10:00.

Oferta Pałacu Młodzieży na spotkanie pod hasłem Chwila dla Mamy Metamorfozy jest szeroka. W sali teatralnej placówki Mamy będą mogły korzystać także z masażu twarzy, z usług fryzjerskich, można będzie wykonać makijaż i manicure. Ponadto Panie będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie , a nawet pozować do portretów. W programie także spotkanie z dietetykiem, podczas którego będzie wykonany pomiar składu ciała. To badanie połączone będzie z degustacją produktów. Wśród oferty znalazł się też zabieg SPA – jedwabne dłonie, pozwalający przywrócić dłoniom gładkość i odpowiednie nawilżenie oraz oferta fitness - próbnego treningu z trenerem na wyłączność.

Oczekujące Mamy nie będą się nudziły, ponieważ na scenie wystąpią wokaliści i tancerze z Pałacu Młodzieży. Bezpłatne usługi są możliwe dzięki współpracy z: Zespołem Szkół Plastycznych, Zespołem Szkół Niepublicznych, Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, Zespołem Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych oraz z Pracowniami Pałacu : Wokalną, Fotografii Tradycyjnej. Choreograficzną, Fasonik i Sztuki Kulinarnej.

Komentarze...