Pomóżmy wysłać "złote cheerleaderki" na Mistrzostwa Europy!
access_time 2018-05-24 04:16:00
Formacja Taneczna Shiva Junior zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski Cheerleaders Polskiej Federacji Tańca organizowanej przez Polski Związek Sportowy Cheerleaders w Ostrowie Mazowieckim. To wydarzenie jest tym ważniejsze, że dzięki temu otrzymaliśmy nominację na Mistrzostwa Europy w Helsinkach, które odbywają się w dniach 30.06 – 01.07 2018 r. Dodatkowo tarnowskie zawodniczki zostały powołane do Kadry Narodowej, co jeszcze niemało miejsca w naszej historii.

- To dla naszego miasta ogromne wydarzenie i wielka szansa rozwoju tej dyscypliny sportu. My, jako instruktorzy jesteśmy bardzo dumni z dotychczasowych sukcesów i z jeszcze większym entuzjazmem skupiamy się na przygotowaniach do występu na Mistrzostwach Europy. Przed nami dużo wyrzeczeń i bardzo ciężkiej pracy, ale zarówno młodzież, jak i ich rodzice są na to zdecydowani i wspólnie pracujemy nad jeszcze lepszą formą naszej reprezentacji. Ten sport to teraz całe nasze życie.
Od samego początku wierzyliśmy w to, że z tymi młodymi ludźmi wszystko jest możliwe. Mimo wszystko wyjazd na Mistrzostwa jest dla nas pewnym zaskoczeniem. Rodzice zawodników nie są w stanie w tak krótkim czasie zapewnić sfinansowania wyjazdu dzieci na zawody. A my nawet nie chcemy myśleć o tym, że po dotychczasowych sukcesach finansowa przeszkoda mogłaby pozbawić tych młodych, pełnych wiary i radości ludzi szansy na walkę o kolejne medale. Mamy ogromną nadzieję, że dacie się Państwo namówić na to, abyśmy tę przygodę przeżywali wspólnie sprawiając, że miasto Tarnów jako nasz mecenas będzie na ustach sportowego świata
- przekonują instruktorzy "złotych" dziewcząt.

Aby wyjazd na Mistrzostwa był realny trzeba zgromadzić środki na opłacenie startu w zawodach, przejazd, noclegi oraz wyżywienie. Całość kosztów wyjazdu wyniesie ok. 25 000 zł.

- To dla tych młodych ludzi potwierdzenie, że ktoś zauważa ich ciężką pracę. Zawsze podkreślamy, że są oni przyszłością naszego miasta. A sport układa w głowie i porządkuje priorytety. Chcemy tej młodzieży pokazać, że docenia się dzisiaj pasję, ambicję, ogromne zaangażowanie i szczerą miłość do sportu - mówią instruktorzy.

Osoby chętne wsparciem naszej reprezentacji proszone są o kontakt: tel.:664094101 lub mail: shiva-j@wp.pl.

Fot. Piotr Góryjowski

Komentarze...