Tarnowianka w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"
access_time 2018-04-18 16:00:00
Telewizja Puls i Radio RMF FM przeprowadziły konkurs, w którym nagrodą była rola w drugim sezonie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”

Zwyciężyła Katarzyna Tulik z Tarnowa. Emisja odcinka z jej udziałem już 20 kwietnia, tylko w TV Puls!

Konkurs organizowany przez Telewizję Puls i Radio RMF FM cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Organizatorzy otrzymali kilkaset zgłoszeń od osób z całej Polski, które chciały spełnić swoje marzenie o grze w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” oraz poznaniu ekipy. Wybór nie był łatwy, jednak najlepsza okazała się mieszkanka Tarnowa – Katarzyna Tulik. W towarzystwie aktorów i ekipy spędziła dzień na planie serialu we Wrocławiu i wzięła udział w jego produkcji. 20 kwietnia o godzinie 19:00 zobaczymy ją na ekranie TV Puls w roli klientki tytułowego lombardu.

- Każdy aktor odgrywa sceny życiowe. Są one odzwierciedleniem tego, co może spotkać każdego człowieka. To bardzo życiowy serial. Na planie jest cudownie. Wszyscy aktorzy są bardzo mili, pomocni, uśmiechnięci, a to jest najważniejsze. Ekipa jest fantastyczna. Niesamowite wrażenie zrobiły na mnie stroje i garderoba. Rekwizyty z ,,Lombardu…” też przykuwają oko – powiedziała Katarzyna Tulik.

Making off z planu z udziałem Katarzyny Tulik:

 

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Odcinki można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o 19:00 w TV Puls.

Produkcję docenili widzowie, przyznając jej Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. W roli głównej występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Henryk Gołębiewski, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska i inni. Producentem wykonawczym serialu jest Studio A.

Komentarze...