Zawsze jest czas na zmianę! Francuska komedia "Nasz najlepszy rok" w Cinema 3D od 13 października! [KONKURS]
access_time 2017-10-13 10:32:00
Francuski film dla wszystkich, którzy wciąż szukają swojego miejsca, już od piątku 13 października w Cinema 3D! Coraz krótsze dni i opadający z dnia na dzień słupek termometru. Jesienią zawsze trudniej o motywację i dobry humor. Na szczęście „Nasz najlepszy rok” przeniesie nas do słonecznej Burgundii i pozwoli chociaż na chwile zapomnieć o aurze za oknem. Ten film jest jak kieliszek wina po ciężkim dniu! Zobaczcie zwiastun i zapiszcie datę 13 października w kalendarzu.

Na Juliette niespodziewanie spada ciężar prowadzenia starej, podupadającej rodzinnej winnicy. Żeby przywrócić ją do lat dawnej świetności, musi nie tylko na nowo poukładać rodzinny interes, ale i swoje życie.

"Nasz najlepszy rok” to słodko-gorzka opowieść o trzydziestolatkach, którzy pragną odnaleźć swoje miejsce w życiu. Jak Juliette poradzi sobie z samodzielnym prowadzeniem winnicy i czy będzie w stanie bronić swojego zdania, gdy wszyscy wokół próbują jej udowodnić, że jest za młoda na winiarza? Co gorsza, jest kobietą! Czy bracia wesprą ją w tym trudnym zadaniu? Zobaczcie komedię o winie, przewrotności losu i drobnych przyjemnościach rozgrywającą się w skąpanej w słońcu Burgundii.

"Nasz najlepszy rok" to nowa komedia Cédrica Klapischa, mistrza francuskiego humoru i reżysera kultowej miejskiej serii "Smak życia". Teraz Klapisch powraca do korzeni, odwiedzając burgundzkie winnice i odkrywając przed widzami tajniki winiarstwa. 

KONKURS 

W związku z premierą filmu "Nasz najlepszy rok", możecie wygrać grę planszową "Winnica"!

Zasady, konkursu są proste! Zadanie konkursowe brzmi następująco: 

Wymień 3 szczepy win. Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy jedną nagrodę:  grę planszową „Winnica”.

Swoje odpowiedzi wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu prześlijcie na adres mailowy konkurs@tarnow.net.pl w temacie wiadomości wpiszcie "Cinema3D Winnica". 

  • Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do jutra do godz. 12:00.
  • Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wylosowany jeden zwycięzca.
  • Zwycięzcę o wygranej poinformujemy w poniedziałek 16 października.
Komentarze...