Oferta inwestycyjna Tarnowa i regionu w jednym miejscu
access_time 2017-10-13 06:02:00
Promocja terenów inwestycyjnych w Aglomeracji Tarnowskiej zyskała nowy wymiar. Dzięki współpracy Urzędu Miasta Tarnowa z 10 partnerami, reprezentującymi gminy stowarzyszone w Aglomeracji Tarnowskiej oraz w ramach realizacji projektu unijnego „Business Boost for Małopolska” powstał portal internetowy, który integruje ofertę 750 ha gruntów inwestycyjnych.

Poszukiwanie aktywnych inwestorów ma już nową odsłonę i ciekawą wizualnie wizytówkę. Rozsiane dotychczas informacje o gruntach inwestycyjnych można znaleźć od października pod jednym adresem: www.investintarnow.pl. Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa, jako koordynator współpracy w aglomeracji, zebrał pełną ofertę nieruchomości i w ujednolicony, a także przyjazny sposób zaprezentował ją na stronie internetowej, która została zrealizowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Oprócz oferty gruntów miejskich oraz gminnych na portalu można zapoznać się także z dostępnymi ulgami i ułatwieniami dla inwestorów, ofertą kształcenia zawodowego i technicznego w Subregionie Tarnowskim, a także najnowszymi informacjami gospodarczymi z Regionu.

Portal został ukończony kilkanaście dni temu, ale prace związane z poprawą dostępności najważniejszych informacji będą postępować i rozwijać się wraz z pozyskiwaniem nowych informacji o możliwościach inwestowania. Jednym z założeń powstania portalu było podkreślenie atrakcyjności biznesowej oraz inwestycyjnej Aglomeracji Tarnowskiej. To także szansa dla gmin na pozyskanie inwestorów, dzięki wspólnym działaniom i intensyfikacji promocji.

Komentarze...