Wygrana szczypiornistów z Przemyśla
access_time 2017-03-01 07:30:00
W meczu o mistrzostwo I ligi piłki ręcznej mężczyzn tarnowscy szczypiorniści podejmowali w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie wyżej notowany w ligowej tabeli zespół Czuwaju z  Przemyśla.

Od początkowych minut spotkanie było bardzo wyrównane. Żaden z zespołów nie potrafił wypracować sobie większej przewagi. Tarnowscy szczypiorniści schodzili do szatni w przerwie meczu ze stratą jednej bramki (14:15). Podobnie sytuacja wyglądała w drugiej połowie spotkania.  W końcówce zawiodła jednak skuteczność tarnowian i  ostatecznie zawodnikom gości udało się osiągnąć nieznaczną przewagę i ostatecznie wygrać ten mecz 32:34. Tarnowianie po tym spotkaniu zajmują 8 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 15 punktów.