Kurs dla wychowawców
access_time 2017-02-23 07:15:00
Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Kursie dla wychowawców wypoczynku. Odbędzie się on w dniach 3-5 marca 2017 roku w salach katechetycznych Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.

Adresatem szkolenia są studenci i absolwenci szkół średnich oraz wszystkie osoby zainteresowane pracą na obozach letnich i zimowych oraz koloniach i półkoloniach.

Wymagania dla uczestników to ukończone 18 lat, a do podjęcia pracy dodatkowo średnie wykształcenie. Czas szkolenia wynosi 36 godzin wg programu MEN. Kurs prowadzony będzie przez Pana Mirosława Flisa – dyrektora biura edukacyjno-szkoleniowego Krak-Wis.

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie potwierdzające i umożliwiające pracę w charakterze opiekuna i wychowawcy na koloniach, zimowiskach i obozach młodzieżowych.

Koszt kursu wynosi 100 zł.

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia przyjmowane są do dnia 24 lutego 2017 roku w biurze KSM DT czynnym codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
 

Komentarze...