PWSZ dla babć oraz dziadków
access_time 2017-01-20 06:30:00
Studenci i pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie zapraszają seniorów do wspólnego świętowania Dnia Babci oraz Dnia Dziadka. W tym roku uroczysta impreza z tej okazji odbędzie się w środę, 25 stycznia, a zaproszeni są wszyscy tarnowianie.

Program spotkania jest bardzo ciekawy. Goście obejrzą Jasełka w wykonaniu studentów Koła Naukowego WiP, a także wysłuchają koncertu zespołu Rubin Pawła Łabuza, który na co dzień kieruje uczelnianym chórem PWSZ.

- Aby wzbogacić spotkanie o element medyczno-naukowy, przydatny w życiu codziennym, zaprosiliśmy specjalistkę od geriatrii, dr Janinę Kokoszkę-Paszkot, która wygłosi wykład pod wszystko mówiącym tytułem "Najsłodsza babcia, najsłodszy dziadek, czyli rzecz o cukrzycy" - zapowiada dr Małgorzata Kołpa, prorektor ds Współpracy i Rozwoju PWSZ.

Imprezę zakończy drobny poczęstunek dla wszystkich, którzy znajdą czas, by w środę 25 stycznia odwiedzić tarnowską PWSZ. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15 w auli uczelni (Budynek C - sala 017). Wstęp jest oczywiście wolny.

Komentarze...