WOŚP 2017: Wiemy, ile pieniędzy zebrano w Tarnowie. Padł kolejny rekord
access_time 2017-01-18 09:26:00
15 stycznia miał miejsce 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulice Tarnowa i okolicznych miejscowości wyszło 995 wolontariuszy, którzy zbierali w tym roku pieniądze na ratowanie życia dzieci i seniorów.

Tarnowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy może pochwalić się kolejnym rekordem.

W tym roku udało się łącznie zebrać ponad 320 tysięcy złotych! Do tego podczas wielkiego finału oddano 15,3 litra krwi. Tak się rozkładają sumy na dwa Sztaby: Tarnowski Sztab WOŚP 240 000 PLN i Sztab przy Szkole Szczepanika 81 000 PLN.

W Tarnowie podczas Wielkiego Finału nie zabrakło ciekawych atrakcji tj: Serduszkowe LodowiskaWyścig KartingowyMaraton FitnessBieg z Pochodniami oraz oczywiście Wielki Koncert Finałowy na Tarnowskim Rynku. O godzinie 20:00 Tarnów połączył się ze wszechświatem Światełkiem do Nieba. Wszyscy zebrani mogli podziwiać piękny pokaz pirotechniczny.

Warto wspomnieć, że w ciągu poprzednich 24 Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 720 milionów złotych.

Jeśli chcielibyście jeszcze wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy, a nie wiecie jak, więcej szczegółów znajdziecie na tej stronie wosp.org.pl

Komentarze...