Gwiazdy w Mościcach: Zamachowski, Bobrowski, Stockinger...
access_time 2017-01-23 07:30:00
Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spektakl „Intryga” w wykonaniu Teatru Kamienica z Warszawy. Kryminał w reżyserii Jana Englerta - wielka miłość, zdrada, tajemnica, która nie może wyjść na jaw oraz zagadkowe morderstwo. Tego możemy się spodziewać w spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie: Szymon Bobrowski, Zbigniew Zamachowski, Beata Ścibakówna, Tomasz Stockinger, Joanna Koroniewska. Jednorazowy pokaz 9 lutego.

Bogaty biznesmen stojący na progu bankructwa postanawia sfingować własną śmierć, zgarnąć pieniądze z polisy i zacząć nowe życie. Kto może wystawić fałszywy akt zgonu? Lekarz, który ma romans z żoną biznesmena. W zamian rekin finansjery obiecuje usunąć się w cień, a pan doktor będzie miał wolną drogę do poślubienia "wdowy". Żeby plan się powiódł, trzeba przygotować misterną intrygę...

Niestety nic nie jest takie, jakie na początku się wydaje. Nic nie idzie tak, jak powinno, kolejne postacie wprowadzają coraz to nowe zwroty akcji. Tajemnice, podejrzliwość, egoizm, hipokryzja, obłuda, ambicje, złość, zemsta i cynizm - wszystko to miesza się ze sobą, prowadząc do nieoczekiwanego zakończenia. 

Spektakl został wyróżniony podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka plus komercja" 2014. Zbigniew Zamachowski (aktor Teatru Narodowego) otrzymał tytuł Najlepszego Aktora za rolę detektywa. 

Obsada: Joanna Koroniewska, Beata Ścibakówna, Szymon Bobrowski, Tomasz Stockinger, Zbigniew Zamachowski.

Twórcy:

  • Autor: Jaime Salom
  • Reżyseria: Jan Englert
  • Tytuł oryginalny: "La trama"
  • Przekład: Rubi Birden
  • Scenografia: Jan Kozikowski
  • Kostiumy: Izabela Łapińska
  • Kierownik produkcji: Katarzyna Szubińska

Centrum Sztuki Mościce

9 lutego 2017 r. godz. 19:00

Cena biletu: 80 zł (normalny), 70 zł (ulgowy) 

Sprzedaż biletów: on - line www.csm.tarnow.pl i Kasa CSM

Komentarze...