Polski kierowca rajdowy
access_time 2016-12-21 13:34:00
Krzysztof Hołowczyc urodził się w 1962 roku w Olsztynie. Oprócz kariery sportowej ma za sobą, również karierę w mediach i w polityce. Był prezenterem telewizyjnym, a w latach 2007-2009 był posłem do Parlamentu Europejskiego z Platformy Obywatelskiej.

Trzy razy uzyskał tytuł rajdowego mistrza Polski w latach 1995, 1996 i 1999. Udało mu się, również zdobyć tytuł mistrza Europy w 1997 roku. Brał udział w wyścigach dzięki samochodom WRC i grupy N. Startował, także w Rajdzie Dakar – rajdzie terenowym na Saharze. W 2005 roku brał udział w rajdach cross-country. Trzy lata później sportowiec zajął drugie miejsce w Pucharze Świata. W roku 2010 zdobył tytuł FIA International Cup for Cross-Country Bajas, a w 2013 Puchar Świata w rajdach terenowych.

Kariera sportowa była jego całym życiem, ale rezygnując z wyścigów nie wyszedł całkowicie z życia publicznego. Oprócz startowania do Parlamentu Europejskiego, bycia prezenterem telewizyjnym, zagrał również w filmie Dlaczego nie! i w serialu Klasa na obcasach oraz teledysku My Riot. W 2012 roku wydał własną książkę zatytułowaną „Piekło Dakaru”. Sportowiec w 2015 roku po wygraniu wyścigu w rajdzie Baja ogłosił oficjalnie zakończenie kariery sportowej. Niejednokrotnie przyznawał, że rajdy sprawiały mu niesamowitą przyjemność, a w programie „Sportowa Niedziela” 18 grudnia powiedział, że przy oglądaniu zdjęć z rajdu Dakar myśli sobie, że chciałby jeszcze tam wrócić.

Firma „Holowczyc Managment” działa na rynku od 20 lat. Sportowiec zajmuje się organizowaniem eventów i imprez motoryzacyjnych dla firm. Na pewno jest to zdecydowanie spokojniejsza i mniej wymagająca praca, niż branie udziału w niebezpiecznych wyścigach. Korzystając z usług w jego firmie można wynająć Krzysztofa na indywidualną jazdę lub wykupić szkolenia, aby sprawdzić się w rajdach.

Pamiętaj, że sport od zawsze związany był ściśle z grami hazardowymi. Wywołują one dodatkowe emocje i adrenalinę. Przy hazardzie należy jednak zachować szczególną ostrożność i zdrowy rozsądek, aby nie popaść w nałóg i problemy finansowe. Jeśli jesteś miłośnikiem sportu, wyścigu, czy jakiejkolwiek innej dyscypliny wejdź na forbet. Wypróbuj swoich sił w zakładach bukmacherskich i zdobądź nieco dodatkowej gotówki.

Za pośrednictwem technologii seo możesz bez żadnych większych problemów wyszukać jeszcze więcej informacji i artykułów na tematy sportowe, które pomogą Ci w obstawieniu dobrego zawodnika. Wystarczy, że wpiszesz dowolną frazę w wyszukiwarce internetowej, a wyniki jakie otrzymasz to najnowsze wiadomości i najpopularniejsze serwisy, czyli strony z największą liczbą odsłon, a więc największą liczbą użytkowników.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A